18:46
Murray po 31 měsících slaví turnajový titul

Comeback Andyho Murrayho (243.) má první zlatou tečku. Na turnaji v Antverpách dokázal porazit Stana Wawrinku (18.) a získal první titul od března 2017, kdy zvítězil v Dubaji. Murray, jehož trápily vleklé zdravotní problémy a nescházelo mnoho, aby ukončit kariéru, porazil ve finále Švýcara po obratu 3:6, 6:4, 6:4.

17:39
Rubljov po dvou letech získal titul

Ruský tenista Andrej Rubljov (31.) zvládl finálový souboj s Francouzem Adrianem Mannarinem (44.) a po výhře 6:4, 6:0 získal na domácí půdě v Moskvě druhý titul na okruhu ATP. Ten první vybojoval už v roce 2017 na antuce v Umagu.

17:36
Shapoval triumfoval ve Stockholmu, získal první titul

Kanadský tenista Denis Shapovalov (34.) vyhrál turnaj ve švédském Stockholmu. Ve finále porazil Srba Filipa Krajinoviče (60.) po setech 6:4, 6:4. Dvacetiletý tenista vybojoval vůbec první titul na okruhu ATP.

16:29
Ostapenková vyhrála první turnaj po dvou letech

Naposledy Jelena Ostapenková (63.) slavila turnajové vítězství v roce 2017 v Soulu. Po více než dvou letech se dočkala dalšího úspěchu na halovém podniku v Lucemburku, kde ve finále zdolala mírnou favoritku Julii Görgesovou (26.) 6:4, 6:1.

16:05
Bencicová vyhrála turnaj v Moskvě

Švýcarka Belinda Bencicová (10.), jež se postupem do finále na turnaji WTA v Moskvě kvalifikoval na Turnaj mistryň do Šen-čenu, dotáhla své působení v Rusku až k titulu! Ve finále porazila 3:6, 6:1, 6:1 Rusku Anastasii Pavljučenkovovou (40.), přemožitelku Karolíny Muchové ze semifinále.

12:29
Gengelova vítězná série skončila na čísle 14

Marek Gengel (714.) v egyptském Šarm aš-Šajch třetí titul v řadě nepřidal, když ve finále podlehl domácí nasazené jedničce Karimu-Mohamedu Maamounovi (369.) 4:6, 6:4 a 4:6. Utkání trvalo přibližně dvě a čtvrt hodiny. Gengel si v rozhodujícím setu vypracoval nadějné vedení 3:1, pak ale třikrát za sebou přišel o servis. Český tenista přesto může být spokojený. Díky finálové účasti a dalším dvěma titulům nastřádal v Egyptě 26 bodů do žebříčku, které ho vynesou přibližně na 570. místo.

11:55
Staněk v derby přehrál Pospíšila a slaví třetí triumf

Dlouhé čtyři roky čekal Robin Staněk (772.) na singlový titul. Dočkal se na domácím turnaji v Olomouci, kde ve finále porazil veterána Jaroslava Pospíšila (688.) za hodinu a půl 6:3 a 6:4. Čtyřiadvacetiletý Staněk vkročil do utkání suverénně a vypracoval si vedení 4:0. O jeden z brejků sice přišel, přesto bez větších potíží sadu získal. O osudu druhého setu rozhodl jediný brejk z páté hry. Pro Staňka je to celkově třetí titul ze dvouhry, ze čtyřhry má na kontě čtyři turnajové vavříny.

11:19
Zemřel Alexander Volkov

Ve věku 52 let včera v Kaliningradu zemřel někdejší čtrnáctý hráč žebříčku Alexander Volkov. Rus ve své kariéře vybojoval tři tituly a zahrál si semifinále US Open 1993. Na stejném turnaji v roce 1990 slavně porazil tehdejší světovou jedničkou Stefana Edberga. Volkov v minulosti vedl bývalou světovou jedničku Marata Safina.

10:50
Pantůčková získala titul bez ztráty setu

Týden snů zažila Magdaléna Pantůčková (599.) v turecké Antalyi, když získala pátý singlový titul v kariéře. Dvacetiletá Češka ve finále porazila nasazenou jedničku Gabriellu Taylorovou (373.) za pouhou hodinu 6:3 a 6:1. Utkání přitom zahájila lépe britská hráčka, která v úvodním setu vedla 2:0. Pantůčková, která dosud poslední trofej vybojovala loni v květnu na stejném místě, ztratila při cestě turnajem pouze patnáct her.