17:05
Veselý končí opět v semifinále

Jiří Veselý (120.) končí na halovém challengeru v německém Ismaningu v semifinále. Český daviscupový reprezentant nestačil v sobotním souboji na Američana Maxima Cressyho (214.), kterému podlehl po dvouhodinovém boji po setech 7:6(4), 4:6 a 4:6. Veselý tak podruhé v řadě končí na challengeru v semifinále a na premiérovou účast ve finále si musí ještě počkat.

16:55
Staněk zvládl tříhodinové drama

Olomoucký ITS Cup uvidí české finále! Na prvního finalistu Jaroslava Pospíšila navázal i Robin Staněk (688.), který zvládl tříhodinový dramatický duel s Němcem Elmarem Ejupovicem (582.), kterého udolal po setech 6:3, 5:7 a 7:6(6). Staněk si zahraje premiérové finále v této sezoně a vůbec první do června roku 2017. Čtyřiadvacetiletý český tenista zároveň zabojuje o třetí singlový titul z okruhu ITF.

16:43
Muchová končí v semifinále

Karolína Muchová (35.) končí na turnaji v Moskvě před branami finále. Třiadvacetiletá tenistka nezvládla sobotní semifinálovou bitvu s Ruskou Anastasií Pavljučenkovovou (40.), které podlehla po dvou a půl hodinách po setech 4:6, 7:6(6) a 1:6. Muchová stále živí šanci na účast na „malém Turnaji mistryň“, musí však čekat na případné odhlášení některé z dalších tenistek.

14:02
Bencicová se kvalifikovala na Turnaj mistryň

Belinda Bencicová (10.) se stala osmou potvrzenou účastnicí letošního Turnaje mistryň, kde se představí poprvé v kariéře. Švýcarská tenistka získala jistotu startu v Šen-čenu díky sobotní výhře nad Francouzkou Kristinou Mladenovicovou (45.), kterou porazila za hodinu a půl hry po setech 6:3, 6:4. Bencicová vyzve ve finále turnaje v Moskvě lepší z dvojice Muchová/Pavljučenkovová.

13:24
Pospíšil vyřadil nasazenou trojku a je ve finále

Jaroslav Pospíšil (458.) si zahraje první singlové finále od loňského dubna a zabojuje o 26. titul ve dvouhře z okruhu ITF. Osmatřicetiletý tenista vyřadil v sobotním semifinále na turnaji ITS Cup v Olomouci třetího nasazeného hráče Nizozemce Nielse Lootsmu (458.) za hodinu a půl hry po setech 7:6(5), 6:2. Pospíšil si připsal další cenný skalp, když ve čtvrtfinále vyřadil Maďara Zsombora Pirose, nasazenou dvojku.

11:39
Gengel vyhrál počtrnácté v řadě

Marek Gengel (714.) je v egyptském Šarm aš-Šajchu k nezastavení! Čtyřiadvacetiletý tenista si připsal v sobotu další singlovou výhru, již čtrnáctou v řadě. Gengel si v semifinálovém klání poradil se Španělem Pablem Viverem Gonzálezem (456.), kterého porazil po setech dvakrát 6:4. Český tenista si zahraje v neděli o již třetí singlový titul v řadě.

11:32
Michnev s Rumlerem slaví deblový titul

Petr Michnev s Robertem Rumlerem slaví na halovém turnaji ITS Cup v Olomouci deblový titul! Český pár, který se dostal do hlavní soutěže díky divoké kartě, zvítězil v sobotním finále nad krajany Michalem Konečným a Ondřejem Krstevem za 75 minut po setech 4:6, 6:4 a 10:6. Pro Rumlera je to v pořadí třetí deblový titul v kariéře, předchozí dva získal v roce 2014. Michnev si připsal jubilejní desátý titul ve čtyřhře.

11:23
Pantůčková prolétla do prvního letošního finále

Magdalenu Pantůčkovou (599.) zasáhl turnaj v tureckém Antalyi ve skvělé formě. Dvacetiletá tenistka neztratila jediný set ani ve čtvrtém zápase na tomto turnaji a postoupila do premiérového finále v této sezoně. Pantůčková smetla v sobotním semifinále turnajovou dvojku Linu Gjorčeskou za 75 minut po setech 6:1, 6:2. Česká tenistka se v nedělním finále postaví nasazené jedničce Britce Gabrielle Taylorové (373.).