20:07
Voráčová postupuje v Linci

Renata Voráčová s Alicjí Rosolskou zvládly v úvodním kole turnaje v Linci potvrdit role favoritek a postoupily do čtvrtfinále. Druhé nasazené si poradily s dvojicí Sharon Fichmanovou a Marií Sanchezovou, které porazily za 80 minut 6:2, 4:6, 10:4.

15:56
Martincová se v Linci nekvalifikovala

Těžký zápas ve finále kvalifikace čekal v rakouském Linci na Terezu Martincovou (129.). Česká tenistka si proti Lauře Siegemundové (85.) vypracovala v tiebreaku prvního setu dokonce tři setboly, ale využít se jí je nepodařilo a zkrácenou hru ztratila těsně 9:11. Nakonec s druhou nasazenou prohrála 6:7(9), 0:6.

14:43
Rosol zvládl první překážku

Lukáš Rosol (152.) splnil v úvodním kole halového challengeru ve Francii roli velkého favorita a porazil domácího Valentina Royera (1036.) za 66 minut hry dvakrát 6:4. Čtyřiatřicetiletý Čech nenabídl o šestnáct let mladšímu protivníkovi z druhé světové tisícovky, jenž hrál v hlavní soutěži na challengeru poprvé v životě, jediný brejkbol. Favoritovi pak stačilo v každém setu ukořistit jedno soupeřovo podání. Ve druhém kole narazí Rosol na dalšího francouzského hráče. Tentokrát jím bude druhý nejvýše nasazený Gregoire Barrere, 80. tenista světového pořadí.