22:23
Martincová prošla do finále kvalifikace

Tereza Martincová (130.) zvládla na turnaji v Linci úspěšně projít prvním kolem kvalifikace, když si poradila s Černohorkou Dankou Koviničovou (106.), kterou porazila 7:6(3), 6:3. V prvním setu česká hráčka prohrávala 3:5, ale povedlo se jí srovnat a dotáhnout úvodní dějství do tiebreaku, který jasně vyhrála. Ve druhé sadě duel dotáhla do vítězného konce a zahraje si s Laurou Siegemundovou z Německa o postup do hlavní soutěže.

16:54
Krejčíková se Siniakovou se vrací do akce

Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou se příští týden vrátí na kurty. Na turnaji v Linci budou plnit role nasazených jedniček a zahrají si s belgickým párem Flipkensová, Van Uytvancková. Češky se spolu naposledy představily na srpnovém turnaji v Cincinnati, když se Krejčíková od US Open trápila se zraněním kotníku.

15:19
Allertová v kvalifikaci končí

Kvalifikace v rakouském Linci končí už v prvním kole pro Denisu Allertovou (252.). Česká tenistka si zahrála s Belgičankou Ysaline Bonaventureovou (115.), s níž ale nedokázala udržet krok a prohrála jednoznačně 2:6, 0:6.

15:16
Ósakaová získala druhý titul v řadě

Světová čtyřka Naomi Ósakaová se na posledních dvou turnajích představuje ve vrcholné formě. Už desátou výhrou v řadě dokázala vyhrát finále v čínském Pekingu, kde porazila světovou jedničku po obratu 3:6, 6:3, 6:2 a získala druhý titul v řadě.

14:42
Gengel vybojoval premiérový titul ve dvouhře

Marek Gengel na turnaji v egyptském Šarm aš-Šajchu dosáhl na první titul ze dvouhry v kariéře! Český tenista ve finále zdolal nasazenou jedničku Alessandra Begu v poměrně svižném utkání za 88 minut po setech 6:2, 5:7, 6:1. Zatímco první a třetí set byl plně v režii Gengela, ve druhém dějství se mu tolik nevedlo na returnu, když si vypracoval jen jeden brejkbol, který nevyužil. V dalších sadách naopak vybojoval hned sedm brejkbolů, ze kterých čtyři využil. A výborný byl i na servisu, když si za celý zápas prohrál jen jednou podání.

11:49
Vrbenský slaví třetí titul v sezoně

Michael Vrbenský (548.) potvrdil výbornou formu i v turecké Antalyi a vybojoval druhý titul v řadě, celkově třetí v této sezoně. Devatenáctiletý talentovaný tenista porazil v nedělním finálovém duelu nasazeného hráče číslo jedna Němce Petera Hellera (395.). Souboj o titul trval přesně dvě hodiny a z vítězství se radoval Vrbenský po setech 7:5 a 6:3. Pro českého hráče je to již desátá výhra v řadě a ideálně tak navázal na triumf z minulého týdne z Říčan.

10:05
Djokovič slaví v Tokiu titul

Novak Djokovič (1.) ovládl při své premiérové účasti turnaj v japonském Tokiu! Světový hráč číslo jedna si v nedělním finálovém duelu poradil s Australanem Johnem Millmanem (80.), kterého porazil za 70 minut po setech 6:3, 6:2. Djokovič prošel turnajem bez ztráty setu a slaví 76. titul v kariéře.