22:16
Muchová dominovala na servisu

Poprvé od Wimbledonu, kde si připsala čtvrtfinále, se v akci představila Karolína Muchová (47.). Česká tenistka v prvním kole turnaje v newyorském Bronxu porazila bez ztráty servisu Slovenku Viktórii Kužmovou (54.) 7:5 a 6:2. Muchová po svém prvním podání získala 27 z 29 výměn.

17:34
Siniaková porazila Wang i podruhé

Česká tenistka Kateřina Siniaková (38.) zvládla vstup do turnaje v newyorském Bronxu, když přehrála Ja-fan Wang (50.) za hodinu a 19 minut 6:3 a 6:2. Třiadvacetiletá Siniaková vzala Číňance pětkrát podání, sama ho ztratila dvakrát. Pevné nervy ukázala především v páté hře úvodní sady, v níž při svém servisu otočila stav 0:40. Česká reprezentantka vyzrála na Wang ve dvou setech i loni v Šen-čenu.

17:18
Stephensová ukončila spolupráci s Groeneveldem

Méně než čtyři měsíce působil Sven Groeneveld jako kouč Sloane Stephensové (11.). Vítězka US Open 2017 na svém twitterovém účtu oznámila, že její spolupráce se zkušeným Nizozemcem nebude pokračovat. Američanka vyhrála z posledních osmi zápasů pouze tři. Naposledy prohrála v Cincinnati se Světlanou Kuzněcovovou 1:6 a 2:6.

05:55
Berdych se dočkal třísetové výhry

Tomáš Berdych (103.) poprvé od konce února zvítězil na okruhu ATP. Zkušený Čech na turnaji ve Winston Salem, kam obdržel divokou kartu, v prvním kole porazil Andrease Seppiho (78.) 6:1, 3:6, 6:3. Finalista roku 2012 se v dalším zápase utká s osmým nasazeným FIlipem Krajinovičem (50.).

00:35
US Open: Kvalifikace nabídne české derby

Newyorský grandslam už zná složení kvalifikací dvouher. Los v úvodním kole ženského singla proti sobě svedl Barboru Krejčíkovou (122.) a Terezu Smitkovou (175.), o hlavní soutěž se utká dalších šest Čechů.

Los 1. kola kvalifikace žen
Denisa Allertová (279.) – Reese Brantmeierová (-)
Barbora Krejčíková (122.) – Tereza Smitková (175.)
Tereza Martincová (139.) – Dalila Jakupovičová (150.)
Anastasia Zarycká (212.) – Anna-Lena Friedsamová (229.)

Los 1. kola kvalifikace mužů
Zdeněk Kolář (280.) – Michael Mmoh (181.)
Lukáš Rosol (155.) – Blaž Rola (141.)
Jiří Veselý (142.) – Pedro Sousa (148.)

00:17
Medveděv získal první Masters

Daniil Medveděv (8.) v třiadvaceti letech oslavil první titul z Masters. Na podniku v Cincinnati ho ve finále nepřehrál ani David Goffin (19.), se kterým si Medveděv poradil 7:6(3), 6:4. Vítěz se po turnaji prvně v kariéře posune na páté místo světa, Goffin bude patnáctý.