17:01
Hájek s Krstevem zvládli i finále

Petr Hájek s Ondřejem Krstevem na turnaji v maďarské Baji dokázali po vítězství v semifinále vyhrát i druhý sobotní zápas. Ve finále proti čtvrtým nasazeným Argentincům Juanu Cerundolovi a Franciscu Comesanovi zvítězili 7:6(5), 6:3 a získali první společný titul.

16:54
Krejsová s Malečkovou vybojovaly titul v Lipsku

České tenistky Petra Krejsová s Jesikou Malečkovou dotáhly své působení na turnaji v Lipsku až k turnajovému titulu. Ve finále německého podniku ITF porazily třetí nasazené Annu Danilinovou a Vivian Heisenovou po obratu 4:6, 6:3, 10:6. České hráčky přitom mohly na turnaji skončit už dřív, když v prvním kole odvracely tři mečboly a ve čtvrtfinále další. Nakonec pro ně jejich pouť končí až na samém vrcholu.

15:18
Lehečka do finále v Bydhošti neprošel

Český tenista Jiří Lehečka si finále na polském turnaji v Bydhošti nezahraje. Nad síly sedmnáctiletého juniora byl v semifinálovém klání druhý nasazený Peruánec Nicolas Alvarez, který po dramatickém tříhodinovém boji zvítězil 5:7, 7:6(4), 6:4. Ve druhém setu se Lehečkovi sice podařilo uniknout do vedení 3:1, ale zužitkovat to nedokázal. Ve třetí sadě naopak musel sám dotahovat a ač stáhl ztrátu z 1:3, otočit vývoj skóre se mu nepovedlo.

14:23
Krstev s Hájkem jsou ve finále

Ondřej Krstev s Petrem Hájkem si zahrají v maďarské Baje o deblový titul! Český pár si v sobotním semifinálovém souboji s domácí dvojicí Balla, Madarasz za 73 minut po setech 6:4, 6:2. Hájek bude bojovat o premiérový letošní deblový titul, to Krstev již jeden v této sezoně na kontě má. Finále je na programu hned v sobotu odpoledne.

08:02
Hradecká si zahraje v Cincinnati o titul

Lucie Hradecká postupuje na turnaji v Cincinnati do finále čtyřhry! Zkušená čtyřiatřicetiletá tenistka společně s parťačkou Slovinkou Klepacovou porazily v semifinálovém souboji sestry Plíškovy po vyrovnaném průběhu po setech 7:6(7) a 7:5. Česko-slovinská dvojice odvrátila během prvního setu hned pět setbolů a vyhraným tiebreakem udělala důležitý krok k vítězství. Nasazené osmičky se ve finále postaví německo-nizozemskému páru Grönefeldová, Schuursová.