18:32
Plíšková uspěla i ve čtyřhře

Kristýna Plíšková vstoupila úspěšně do turnaje v Bukurešti jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře. Česká tenistka uspěla po boku Slovenky Kužmové, když v úterním odpoledním utkání porazily britsko-italský pár Bainsová, Grymalská za 76 minut po setech 4:6, 6:3 a 10:7. Dalšími soupeřkami čtvrtého nasazeného páru bude dvojice Fichmanová, Stojanovičová.

16:45
Šátral s Šafránkem postupují do čtvrtfinále

Jan Šátral s Václavem Šafránkem uspěli v prvním kole čtyřhry na challengeru v italském San Benedettu, když porazili ruský pár Igošin, Safiulin za hodinu hry po setech 6:1, 3:6 a 10:4.

16:39
Pavlásek dohrál ve druhém kole

Adam Pavlásek (335.) končí na challengeru v nizozemském Amersfoortu ve druhém kole. Čtyřiadvacetiletý tenista nestačil v úterním zápase na Slovince Blaže Rolu (164.), kterému podlehl po 100 minutách hry ve třech setech. Pavlásek utkání dobře rozehrál, když vyhrál první set, ale ve zbytku utkání byl lepší soupeř. Český tenista se loučí s turnajem po prohře 6:4, 3:6 a 1:6. Pavlásek nestačil na Rolu již podruhé v této sezoně, když s tímto slovinským tenistou prohrál i v lednu v kvalifikaci Australian Open.

14:32
Šátral je po skreči soupeře v osmifinále

Jan Šátral (404.) si zahraje na challengeru v italském San Benedettu v osmifinále. Bývalý český daviscupový reprezentant postoupil poté, co jeho soupeř Emilio Gomez z Ekvádoru skrečoval zápas druhého kola za stavu 3:2. Duel trval pouhých 15 minut. Šátral bude mít možnost si vybojovat první čtvrtfinálovou účast na challengeru od června roku 2017. Jeho soupeřem bude lepší z dvojice Galan Riveros/Dutra Da Silva.

14:23
Kr.Plíšková zvládla přechod na antuku

Kristýna Plíšková (92.) zvládla úspěšně přechod z trávy na antuku, když vstoupila vítězně do turnaje v rumunské Bukurešti. Sedmadvacetiletá tenistka si v zápase prvního kola poradila s domácí úspěšnou kvalifikantkou Alexandrou Cadantuovou (214.) za 83 minut po setech 7:5, 6:1. O osudu první sady rozhodla až dvanáctá hra, ve které se Plíškové povedlo prolomit servis rumunské soupeřky a ujala se vedení v zápase. Česká hráčka si připsala na začátku druhého setu dva rychlé brejky a utkání dovedla do vítězného konce. Další soupeřkou Plíškové bude Belgičanka Ysaline Bonaventurová.

12:36
Vrbenský v Kazachstánu neuspěl

Michael Vrbenský (472.) končí na challengeru v kazašském Nur-Sultanu v prvním kole, když nestačil na domácího favorita Denise Jevsejeva (305.). Český tenista doplatil mimo jiné na velké množství dvojchyb, kterých nastřádal hned deset, a prohrál po setech 2:6 a 3:6. V první sadě nabral Vrbenský po dvou brejcích manko tří her. Následně dokázal jeden brejk smazat, avšak třetí ztracené podání v řadě znamenalo stav 2:5 a servis soupeře, který sadu dovedl do zdárného konce. Ve druhém setu držel Vrbenský s protivníkem krok do stavu 3:3, posléze ale prohrál dvě podání v řadě a tím i celé utkání.