20:36
Bertensová slaví největší titul kariéry

Kiki Bertensová (7.) ovládla turnaj Mutua Madrid Open a slaví největší titul ve své kariéře! Nizozemská tenisová jednička si v sobotním finále poradila s Rumunkou Simonou Halepovou (3.), kterou porazila za hodinu a půl hry po setech dvakrát 6:4. Bertensová tak připravila Halepovou o možný návrat na pozici světové jedničky.

19:20
Pavlásek vzdal finále

Adam Pavlásek si z Říma deblový titul neodveze. Český daviscupový reprezentant společně s Srbem Cacičem nenastoupili do sobotního finálového duelu čtyřhry proti rakousko-slovenskému páru Oswald, Polášek. Pavlásek hrál v Římě kromě čtyřhry také dvouhru, ve které došel do semifinále, ale nepodařilo se mu obhájit loňský titul.

19:18
Djokovič přehrál Thiema a je ve finále

Novak Djokovič (1.) je prvním finalistou letošního Mutua Madrid Open. Světová jednička si v sobotním semifinálovém duelu poradila s Rakušanem Dominicem Thiemem (5.), kterého porazila za dvě a půl hodiny po setech 7:6(2) a 7:6(4). Djokovič vrátil rakouskému soupeři dvě poslední porážky z antukového povrchu a potřetí v kariéře postoupil v Madridu do finále. V boji o třetí titul vyzve lepšího z dvojice Nadal/Tsitsipas.

17:57
Kolář do finále neprošel

Zdeněk Kolář (225.) měl na dosah velký úspěch, když mohl v portugalské Braze postoupit podruhé v kariéře na challengeru do finále. Český tenista ale v sobotní semifinálové bitvě neuspěl, když nestačil na nasazeného hráče číslo dva Argentince Facunda Bagnise (159.), kterému podlehl za pouhých 58 minut po setech 2:6, 0:6. Kolář odehrál během soboty také čtvrtfinálový duel a z Bragy si odveze nejlepší výsledek této sezony. Kolář si totiž zahrál v semifinále na challengeru poprvé od loňského srpna.

15:56
Plíšková znovu vyzrála na Kruničovou

Kristýna Plíšková (94.) vstoupila vítězně do kvalifikace antukového turnaje v italském Římě, kde startuje poprvé v kariéře. Sedmadvacetiletá tenistka si na úvod kvalifikace poradila se Srbkou Alexandrou Kruničovou (66.), kterou porazila již podruhé během jednoho týdne. Plíšková navázala na výhru z Madridu, když srbskou soupeřku porazila i na italské antuce ve dvou setech – 6:3, 6:2. Česká hráčka postupuje do finálového duelu kvalifikace, ve kterém změří síly s lepší z dvojice Cornetová/Linetteová.

15:02
Pavlásek v Římě titul neobhájí

Adam Pavlásek (210.) druhý titul v řadě na challengeru v italském Římě nezíská. Čtyřiadvacetiletý český daviscupový reprezentant nenavázal na dobré výkony z úvodních tří duelů, když v sobotním semifinálovém duelu nestačil na domácího Gian Marca Moroniho (249.). Pavlásek se vůbec nedostal do zápasu, uhrál pouze dva gemy a po výsledku 1:6, 1:6 končí před branami finále. Českého tenistu čeká ještě odpoledne finále čtyřhry po boku Srba Caciče.

14:43
Strýcová slaví v Madridu deblový titul

Barbora Strýcová slaví ve španělském Madridu zisk deblového titulu! Zkušená česká tenistka ovládla společně s Tchajwankou Sie Su-Wej sobotní finále, ve kterém porazily kanadsko-čínský pár Dabrowská, Su po setech 6:3, 6:1.Česko-tchajwanská dvojice slaví druhý letošní a celkově třetí společný titul. Pro Strýcovou je to již v pořadí 25. deblový titul z okruhu WTA.

14:40
Federer bude hrát v Římě

Roger Federer (3.) potvrdil během sobotní odpoledne na sociální síti účast na turnaji v Římě, kde se představí poprvé po třech letech. Světová trojka odehraje právě na italské antuce poslední turnaj před Roland Garros. "Po konzultaci s týmem oznamuji, že budu hrát v Římě. Moc se těším, dlouho jsem tam nebyl," řekl Švýcar v krátkém oznámení na Facebooku.

14:24
Kolář postupuje letos poprvé do semifinále

Zdeněk Kolář (225.) slaví na challengeru v portugalské Braze postup do semifinále! Dvaadvacetiletý český tenista otočil v sobotním čtvrtfinálovém duelu souboj s Francouzem Geoffreym Blancaneauxem (502.), kterého porazil po dvou hodinách hry po setech 3:6, 6:3 a 6:2. Kolář si zahraje poprvé v této sezoně na challengeru v semifinále a navázal na dvě loňské semifinálové účasti. Český hráč zabojuje o postup do finále hned v sobotu, když v odpoledním utkání vyzve Argentince Facunda Bagnise.

14:08
Bouzková končí před branami finále

Marie Bouzková (117.) si druhé finále v této sezoně nezahraje. Dvacetiletá česká fedcupová reprezentantka nepotvrdila v sobotním semifinálovém duelu ve španělském Monzónu roli favoritky, když nestačila na domácí tenistku Cristinu Buscovou (255.). Nasazená jednička Bouzková neztratila při cestě do semifinále ani set, ale v souboji o finále prohrála za 102 minut po setech 2:6, 4:6.

14:00
Laboutková slaví postup do finále

Aneta Laboutková slaví poprvé v kariéře postup do finále na okruhu ITF! Devatenáctiletá tenistka si v semifinálovém souboji na turnaji ve švédském Göteborgu poradila s o rok starší Holanďankou Anick Melgersovou, kterou udolala za dvě a půl hodiny po setech 5:7, 6:4 a 6:4. Laboutková si tak po dvou semifinálových účastech zahraje v neděli o vůbec první singlový titul v kariéře!

13:50
Horáčková dohrála v semifinále

Gabriela Horáčková si finále na turnaji v tuniské Tabarce nezahraje. Sedmadvacetiletá tenistka sehrála v sobotu více než dvou a půl hodinovou bitvu s Bulharkou Ani Vangelovou, které bohužel podlehla po setech 7:5, 3:6 a 1:6. Horáčková si zahrála podruhé v této sezoně v semifinále a útočila na první finálovou účast od loňského května, kdy vyhrála turnaj v srbské Niši.

13:19
Kilnarová nestačila na turnajovou jedničku

Monika Kilnarová (324.) končí na turnaji v portugalském Óbidosu ve čtvrtfinále a na druhou letošní semifinálovou účast si musí ještě počkat. Devatenáctiletá tenistka nestačila v sobotním čtvrtfinálovém souboji na turnajovou jedničku Řekyni Valentini Grammatikopoulouvou (198.), které podlehla po dvouhodinové bitvě po setech 0:6, 6:4 a 4:6.

12:48
Marková prošla v Chorvatsku do finále

Johana Marková (615.) si zahraje poprvé v této sezoně ve finále! Devatenáctiletá tenistka si v sobotním duelu na turnaji v Chorvatsku poradila s nasazenou trojkou Bosňankou Nefisou Berberovičovou (712.) po setech 7:6(2) a 6:1. Marková tak prošla z pozice nasazené jedničky v Tučepi až do finále. Talentovaná tenistka si zahraje v neděli o vůbec první singlový titul na okruhu ITF.

12:44
Gengel do finále neprošel

Marek Gengel se na turnaji ve slovenských Piešťanech do finále neprobojoval. Třiadvacetiletý tenista měl možnost si zahrát první finále ve dvouhře od loňského srpna, ale v dopoledním utkání neuspěl. Gengel nestačil na favorizovaného Rusa Artěma Dubrivného (547.), nasazeného hráče číslo dva, kterému podlehl za hodinu a půl hry po setech 5:7 a 2:6.