20:18
Djokovič ovládl Madrid

Novak Djokovič (1.) získal druhý titul sezóny. Po Australian Open se dočkal první letošní trofeje z Masters, na podniku v Madridu neztratil ani set, když ve finále porazil Stefanose Tsitsipase (9.) 6:3, 6:4. Djokovič tak neztratil set ani ve finále, na španělské akci triumfoval potřetí.

17:17
Kr. Plíšková se do Říma nekvalifikovala

Kristýna Plíšková (94.) se do hlavní soutěže v Římě nekvalifikovala. Sedmadvacetiletá tenistka ve finále kvalifikace nestačila na třetí nasazenou Alize Cornetovou (54.) 4:6, 6:7(4). Plíšková zaznamenala dobrý vstup do obou setů, po rychlém brejku však její soupeřka dokázala vždy srovnat. Češka ve druhém setu odvrátila nebezpečí za stavu 4:5, kdy byla na returnu, v závěrečném super tiebreaku už na favorizovanou soupeřku nestačila.

16:23
Kolář se titulu ze čtyřhry nedočkal

Zdeněk Kolář zůstal jedinou výhru od deblového titulu. Na challengerovém turnaji v portugalské Braze se o třetí letošní ze čtyřhry neúspěšně pokoušel s Kimmer Coppejansem, s belgickým spoluhráčem nestačili na první nasazený pár Gerard Granollers-Pujol, Fabricio Neis 4:6, 3:6. Kolář s Coppejansem přitom měli v obou sadách o brejk navrch, vedení 4:1 a 3:1 však nezužitkovali, naopak od dané chvíle v prvním a druhém setu již nedokázali uhrát jediný gem.

15:25
První trofej ve dvouhře získala také Laboutková

Aneta Laboutková (-) se ve Švédsku dočkala prvního titulu ze dvouhry. Devatenáctiletou tenistku ve finále podniku nižší kategorie v Göteborgu nezastavila ani domácí nenasazená hráčka Caijsa Wilda Hennemannová, kterou Laboutková přehrála 2:6, 7:6(4), 6:3.

12:35
Marková slaví první titul kariéry

Johana Marková (615.) dosáhla v chorvatském Tučepi na svůj první turnajový triumf v kariéře, když ve finále zdolala Slovinku Veroniku Erjavečovou (791.) hladce 6:4, 6:1. V prvním setu sice Marková nechala soupeřku otočit ze stavu 3:1 na 3:4, ale koncovku setu zvládla lépe a šla do vedení. Druhý set už byl jednoznačnou záležitostí a Češka ho ovládla 6:1.