14:24 - 02.12.2018

Dudláková v Milovicích titul neukořistila

Jedinou šancí na to, aby aspoň jedna trofej z Milovic zůstala částečně doma, disponovala během neděle Dagmar Dudláková, která nastoupila po boku Polky Zawadzské do finále čtyřhry. Jejich vystoupení ale nelze s dvěma uhranými gemy považovat za vydařilé, ačkoliv česká dvojice čelila prvnímu nasazenému rusko-běloruskému páru Kružkovová, Saldenová. Ten vyhrál jednoznačně 6:0 a 6:2, díky čemuž má první společný titul.

13:55 - 02.12.2018

Český tenista si spravil chuť v deblu

Michal Konečný během dopoledne neuspěl v domácím finále na futuru v Praze. Šanci na rychlý reparát měl ve finálovém souboji ve čtyřhře, který odehrál po boku Marka Gengela. A druhá bitva už byla úspěšná. Daniel Pátý a Ondřej Štyler zvládli proti svých krajanům uhrát jen sedm gemů. Celkově tak Konečný s Gengelem vyhráli 7:5 a 6:2. Pro prvně jmenovaného je to druhý titul ze čtyřhry v tomto roce, jeho kolega má tři celková vítězství.

12:01 - 02.12.2018

Konečný singlovou trofej nezískal

Michal Konečný (576.) měl velkou příležitost vybojovat první letošní titul ve dvouhře, ovšem ve finále na pražském podniku s názvem Neride Indoor Open podlehl nasazené dvojce, kterou byl Španěl Martinavarro (341.). Český tenista prožil bídný první set, který prohrál 1:6, ovšem Konečného mohou mrzet především čtyři neproměněné setboly ve druhé sadě. V tiebreaku už jeho soupeř utkání dokázal s přehledem dovést do vítězného konce (7:6(1)). Martinavarro tak má čtvrtou trofej v sezóně.

13:57 - 01.12.2018

Hrabalová s Tomanovou podlehly turnajovým jedničkám

Česká dvojice Kristýna Hrabalová, Nikola Tomanová nestačila na první nasazené rusko-belgické duo Kružkovová, Saldenová 6:7(2) a 2:6. Po úspěšném tiebreaku se favoritky dostaly do vedení 5:0, Češky už pouze korigovaly dvěma vyhranými hrami.

12:45 - 01.12.2018

Staněk prohrál, Konečný se utká s Artunedem

Robin Staněk v semifinále pražského Neride Indoor Open dlouho bojoval, nakonec však po setech 3:6, 6:2 a 5:7 padl s Andresem Artunedem Martinavarrem. Bitva se natáhla na téměř dvě a půl hodiny. Španělská turnajová dvojka vyzve ve finále Michala Konečného.

12:18 - 01.12.2018

Pospíšil na nasazenou dvojku nevyzrál

Sedmatřicetiletý Jaroslav Pospíšil v semifinále káhirského turnaje prohrál s turnajovou dvojkou Youssefem Hossamem za rovných 100 minut 2:6 a 5:7. Dvacetiletý Egypťan ani jednou neztratil servis, po prvním podání měl úspěšnost 86 %, český veterán pouze 64 %.

12:05 - 01.12.2018

Hindová si premiérové finále nezahraje

Teprve šestnáctiletá kvalifikantka Denisa Hindová podlehla v semifinále turnaje v Milovicích nasazené osmičce Nefise Berberovičové 6:1, 2:6 a 2:6. Duel trval hodinu a 42 minut. Po jednoznačném prvním setu převzala iniciativu devatenáctiletá Berberovičová, která ve druhé ani třetí sadě neztratila servis.

11:32 - 01.12.2018

Konečný v derby přehrál Dudu

Nasazená osmička Michal Konečný na turnaji v Praze porazil za hodinu a 16 minut Filipa Dudu 6:2 a 6:4. Oba tenisté zaznamenali tři esa, dvacetiletého Dudu však srazilo pět dvojchyb. Ve druhém setu nevyužil vedení 3:1. Devětadvacetiletý Konečný měl výrazně lepší úspěšnost po prvním i druhém servisu.

22:11 - 30.11.2018

Senzační výhra Bolardta s Jedličkou

Antonín Bolardt s Lukášem Jedličkou si v pátek připsali senzační výhru ve švédské lize, když spolu ve čtyřhře v dresu celku TK Örebrö porazili dvojici Elias a Mikael Ymerovy 7:5, 7:5.

17:40 - 30.11.2018

Pátý se Štylerem si zahrají o titul

Prvními finalisty čtyřhry na Neridé Indoor Open v Praze jsou Daniel Pátý s Ondřejem Štylerem. Mladé české dvojici se v pátek podařilo uspět v semifinálovém boji nad druhým nasazeným párem z Německa – Heller, Strombachs, když zvtítězila po setech 6:3 a 6:4.

17:31 - 30.11.2018

Bělorus Mirnyj ukončil kariéru

Max Mirnyj ukončil svou bohatou kariéru. Jednačtyřicetiletý běloruský deblista vystřídal během své kariéry přesně 100 parťáků a mezi svými kolegy si vysloužil přezdívku "zvíře". Mirnyj se stal šestinásobným grandslamovým vítězem ve čtyřhře a v roce 2003 vystoupal také na první příčku světového žebříčku ve čtyřhře.

16:27 - 30.11.2018

Pospíšil s Kopřivou do finále nepostoupili

Jaroslav Pospíšil a Vít Kopřiva si o titul na turnaji v egyptské Káhiře bohužel nezahrají. Česká dvojice nestačila v pátečním semifinálovém duelu na italsko-venezuelskou dvojici Ormago, Muňoz-Abreu po setech 6:7(5), 6:3 a 2:10.

14:21 - 30.11.2018

Staněk udělil dva kanáry

Poslední zápas ve čtvrtfinále dvouhry v Praze přinesl ryze český duel. Na divokou kartu startující Jiří Jeníček ovšem příliš odporu předvést nedokázal a v souboji s Robinem Staňkem prohrál za pouhých 53 minut 0:6, 0:6.

13:11 - 30.11.2018

Duda v tříhodinové bitvě udolal favorita

Celé tři hodiny trval zápas mezi Filipem Dudou a favorizovaným Němcem Peterem Torebkem. Český tenista v souboji s třetím nasazeným prohrál těsně první set v tiebreaku a ve druhém čelil vyřazení. Dokázal ale zmobilizovat síly a otočit nejen druhé dějství, ale i celý zápas, který nakonec vyhrál 6:7(5), 7:6(8), 6:4.

13:07 - 30.11.2018

Krstev končí na raketě favorizovaného Španěla

Divoká karta Ondřej Krstev na Neride Indoor Open končí. Českému tenistovi se nepodařilo ve čtvrtfinále vyzrát na nasazenou dvojku Andrese Artuneda Martinavarra ze Španělska, se kterým prohrál dvakrát 3:6.