19:54
Allertová otočila zápas, zahraje si o hlavní soutěž

Postoupit do finále kvalifikace se podařilo také Denise Allertové (279.). Tu čekala ve druhém kole indická tenistka Ankita Rainaová (194.), jíž porazila až po obratu 6:7(5), 6:4, 6:2. Česká tenistka si v utkání prohrála celkem pětkrát podání, sama však prorazila servis soupeřky hned osmkrát a od druhé sady převzala nad duelem kontrolu.

19:51
Martincová prolétla do finále kvalifikace

Tereze Martincové (139.) vyšlo druhé kvalifikační kolo náramně a na US Open si zahraje o hlavní soutěž. Česká tenistka pokořila japonskou hráčku Ajano Šimizuovou (225.) hladce za 68 minut 6:1, 6:4. Poradila si i s drobnými komplikacemi ve druhé sadě, v níž dvakrát přišla o podání, a zároveň výhodu brejku. Výtečným výkonem na returnu však svou soupeřku přehrála a vybojovala potřetí v sezoně finálové kolo grandslamové kvalifikace.

18:53
Kolář v kvalifikaci US Open dohrál

Český tenista Zdeněk Kolář (283.) se loučí s kvalifikací US Open ve druhém kole. Nad jeho síly byl nasazený belgický tenista Kimmer Coppejans (138.), s nímž Kolář prohrál po setech 5:7, 3:6. V prvním setu se podařilo českému hráči duel zdramatizovat, když rebrejkem srovnal na 5:5, ale nedokázal poté udržet servis. Ve druhém dějství si jediný brejk připsal na konto za stavu 2:5 při ztrátě dvou brejků.

18:39
Muchová rozdrtila soupeřku, v New Yorku je ve čtvrtfinále

Karolína Muchová (47.) zvládla na turnaji v Bronxu i další zápas a zahraje si čtvrtfinále. Domácí Kristie Ahnovou (152.) porazila suverénně 6:3, 6:1. V celém utkání čelila jen jednomu brejkbolu, který sice neodvrátila, ale soupeřka ho využila za stavu 0:5 ve druhém setu. V dalším kole si česká tenistka zahraje s vítězkou zápasu mezi Magdou Linetteovou a Aljaksandrou Sasnovičovou.

14:46
Kilnarová nadělila dva kanáry

Monika Kilnarová (485.) v německém Braunschweigu prosvištěla do osmifinále dvouhry. Devatenáctiletá hráčka v prvním kole zametla s Vandou Lukacsovou (542.) dvakrát 6:0, k výhře potřebovala jen čtyřiačtyřicet minut. Během zápasu se česká tenistka dočkala osmačtyřiceti úspěšných fiftýnů, její soupeřka za celé utkání získala pouhých jedenáct míčků, úvodní servis jí připravil jediný balónek. Kilnarová tak napravila měsíc starou prohru z Prahy, kde prohrála s Barborou Miklovou (617.) dvakrát 0:6.

00:26
Siniaková drtila soupeřku, ta vzdala

Kateřina Siniaková (38.) potřetí v sezóně postoupila do čtvrtfinále dvouhry. Češka se v Bronxu dočkala druhé výhry po skreči Anastasii Potapovové (76.), která utkání vzdala za stavu 6:0, 3:0 pro Siniakovou. Během tři čtvrtě hodiny se Potapovová dopustila sedmi dvojchyb, po úvodním servisu vyhrála jen 42% fiftýnů. Siniaková se o druhé semifinále roku potká s přemožitelkou Barbory Strýcové Bernardou Peraovou (69.).

00:00
Strýcová v Bronxu ztratila náskok

Barbora Strýcová (32.) nezvládla svůj úvodní zápas v Bronxu. Třetí nasazená v osmifinále dvouhry prohrála s Bernardou Peraovou (69.) 6:3, 2:6, 1:6. Strýcová po úspěšné první sadě, ve které získala dva brejky, ve zbytku zápasu šestkrát přišla o servis, v závěrečném setu si vypomohla jen brejkem ve čtvrté hře.