18:22
Nadal udržel stoprocentní bilanci! Získal dvanáctý titul z Paříže

Rafael Nadal (2.) potvrdil, že ve finále Roland Garros je neporazitelný. V nedělním tříhodinovém klání s Dominicem Thiemem (4.) zvítězil 6:3, 5:7, 6:1, 6:1 a ve svém dvanáctém pařížském finále získal svůj dvanáctý titul. Španěl po prohraném druhém setu zapnul vyšší výkonnostní úroveň a prakticky zcela přestal chybovat. Thiem už se na odpor nezmohl a uhrál jen dva gemy. Podruhé v řadě prohrál na Roland Garros ve finále právě s Nadalem.

15:54
Miklová titul nevybojovala, padla s druhou nasazenou

O svůj premiérový titul ze dvouhry mezi profesionálkami usilovala Barbora Miklová na turnaji v bosenské Banja Luce. Po výborných výkonech z předchozích zápasů však našla svou přemožitelku. Tou se stala druhá nasazená Mira Antonitschová z Rakouska, která porazila českou tenistku za 85 minut po setech 6:3, 6:3.

13:12
Martincová v Nottinghamu překvapivě padla

Že žebříčkové postavení opravdu nic neznamená ukázal zápas kvalifikace na travnatý turnaj v Nottinghamu mezi Češkou Terezou Martincovou (155.) a domácí Tarou Mooreovou (489.). Britská tenistka si s druhou nasazenou kvalifikačního pavouka poradila za 81 minut 6:4 a 6:2. Pro čtyřiadvacetiletou Martincovou to znamená, že doba bez účasti v hlavní soutěži na akci WTA se opět protáhne. Naposledy se z kvalifikační fáze prokousala v lednu v Petrohradě.

12:50
Mladenovičová a Babosová jsou šampionkami Roland Garros

Nasazené dvojky Francouzka Kristina Mladenovičová a její parťačka z Maďarska Timea Babosová jsou vítězkami čtyřhry na French Open. Ve finále pařížského grandslamu si poradily s Číňankami Tuan Jing-jing, Čeng Saj-saj ve dvou setech 6:2 a 6:3. Ke společným trofejím například z Turnaje mistryň či Australian Open teď přidávají další velecenný pohár.