18:41
Veselý v Antverpách postupuje

Jiří Veselý (93.) úspěšně zvládl vstup do turnaje v belgických Antverpách. Pětadvacetiletý tenista si na úvod turnaje poradil se španělským antukářem Jaume Munarem (80.), kterého porazil za hodinu a půl hry po setech dvakrát 6:4. Veselý si v utkání vypracoval hned osm brejkbolů, využil pouze dva, ale i to stačilo na postup do osmifinále, ve kterém vyzve Francouze Gasqueta, nasazenou čtyřku.

17:55
Voráčová dohrála v prvním kole

Renata Voráčová se loučí s turnajem v Lucemburku hned v prvním kole. Zkušená česká deblistka nestačila se Slovinkou Jakupovicovou na belgickou dvojici Minnenová, Van Uytvancková. Voráčová s Jakupovicovou měly ve druhém setu mečbol, avšak ten nevyužily a prohrály po více než dvouhodinovém boji po setech 7:6 (7), 6:7(2) a 5:10.

17:51
Rosol si vyšlápl na Berrettiniho

Lukáš Rosol (172.) po pěti měsísích slaví vítězství v hlavní soutěži turnaje ATP! Český reprezentant si v pondělním duelu prvního kola Kremlin Cupu v Moskvě vyšlápl na Itala Mattea Berrettiniho (52.), kterého porazil za necelé dvě hodiny po setech 6:3, 4:6 a 6:4. Třiatřicetiletý tenista tak obhájí loňskou osmifinálovou účast a může se navíc těšit na souboj s domácí hvězdou! V boji o čtvrtfinále totiž narazí na nasazenou trojku Karena Chačanova.

14:31
Jebavý končí v Moskvě v prvním kole

Halový turnaj v ruské metropoli skončil pro deblistu Romana Jebavého hned v úvodním kole. Český tenista startoval v Moskvě po boku Slováka Martina Kližana, s nímž v pondělí nestačil na druhé nasazené Američany Krajicka s Ramem. Favorité střetnutí vyhráli bez ztráty servisu 6:4 a 6:3.

13:37
Kr. Plíšková nedala Smitkové šanci

Finálové kolo kvalifikace halového podniku v Lucemburku proti sobě svedlo dvě české hráčky. Souboj mezi Kristýnou Plíškovou (97.) a Terezou Smitkovou (137.) vyzněl jednoznačně pro prvně jmenovanou favoritku, která své krajance povolila v obou dějstvích shodně jen dva uhrané gemy. Plíšková nečelila za celý zápas jedinému brejkbolu, když po prvním servisu vyhrála hned 23 z celkových 25 výměn.