20:09
Pavlásek nevyužil mečbol a ve wimbledonské kvalifikaci končí

Adam Pavlásek (145.) nedokázal proměnit mečbol za stavu 9:8 v rozhodujícím setu, který byl hrán bez tiebreaku a v kvalifikaci letošního Wimbledonu končí ve druhém kole. Ve více než dvou a půl hodinovém klání podlehl po setech 6:3, 3:6, 10:12 Australanovi Jasonu Kublerovi (147.).

19:26
Kolář ztratil vedení proti Gulbisovi

V roli outsidera nastupoval Zdeněk Kolář (224.) k utkání druhého kola kvalifikace Wimbledonu proti bývalému desátému hráči světa Ernestsu Gulbisovi (139.). Nescházelo ale mnoho a mohl se radovat z velkého úspěchu. Své vedení proti těžkému soupeři však neudržel a prohrál po téměř dvouhodinové bitvě 6:4, 3:6, 3:6.

18:32
Veselý je potřetí v sezoně ve čtvrtfinále

Jiří Veselý (103.) se dokázal na turnaji v turecké Antalyi prosadit už do čtvrtfinále! Český tenista porazil favorizovaného Španěla Fernanda Verdasca (33.) za 78 minut po setech 6:3, 7:5. Veselý v utkání navíc ani jednou neztratil servis a právě podání bylo jednou z jeho silných zbraní.

18:15
Pantůčková zahájila v Jablonci suverénní výhrou

Magdaléna Pantůčková v úvodním kole jabloneckého turnaje ITF jednoznačně přehrála Rusku Marii Zotovovou 6:1, 6:2. Původně měla česká tenistka nastoupit proti své krajance Karolíně Beránkové, jíž ale na kurt nepustily horečky.

18:03
Paroulek si vyšlápl na favorita

Ačkoliv Tadeáš Paroulek (977.) prohrál už v kvalifikaci turnaje v Pardubicích, do hlavní soutěže se dostal jako šťastný poražený. A druhou šanci využil dokonale. V prvním kole zaskočil čtvrtého nasazeného Argentince Mariana Kestelboima (482.), jehož porazil 7:5, 6:3.

16:32
Štefková vybojovala postup v kvalifikaci

Barbora Štefková (715.) zvládla souboj úvodního kola kvalifikace Wimbledonu s domácí Emmou Raducanuovou (873.). Česká tenistka porazila na divokou kartu startující Britku po setech 6:4, 5:7, 6:2.

15:51
Kvitová pokračuje na vítězné vlně

Šampionka z Birminghamu, Petra Kvitová (8.), vítězně vstoupila do posledního přípravného turnaje před Wimbledonem. V druhém kole podniku v Eastbourne zvítězila nad Ukrajinkou Katerinou Bondarenkovou (89.) ve dvou setech 7:5, 6:3 a připsala si šesté vítězství v řadě.

15:28
Martincová na Falconiovou nevyzrála

Těžký los měla v prvním kole kvalifikace Wimbledonu Tereza Martincová (162.), jež narazila na nasazenou Američanku Irinu Falconiovou (134.). S ní česká tenistka prohrála ve dvou setech 2:6, 2:6 a hned šestkrát v utkání prohrála své podání. Dva úspěchy na returnu tak pouze kosmeticky upravily výsledek.

14:43
Strýcová prolétla do osmifinále v Eastbourne

Barbora Strýcová (23.) pokračuje i v Eastbourne v předvádění kvalitních výkonů. Svou narůstající formu před Wimbledonem potvrdila i utkání druhého kola proti Chorvatce Donně Vekičové (54.), jíž porazila za 73 minut hry 6:1, 6:4. Po jasně vyhrané první sadě sice ve druhé neudržela výhodu brejku a přišla v šesté hře o servis, ale v devátém gemu získala rozhodující brejk, po němž bez komplikací duel zakončila.

14:37
Bouzková na úvod kvalifikace nadělila kanára

Marie Bouzková (166.) vstoupila do wimbledonské kvalifikace suverénním výkonem. V úvodním kole si poradila s Nizozemkou Lesley Kerkhoveovou (194.) za pouhých 65 minut hladce 6:3, 6:0. Kerkhoveová předvedla hrůzostrašný výkon na podání, když si ho nedokázala udržet ani jednou a své tři gemy uhrála na returnu.

14:07
Krejsová hladce postupuje

Nasazená jednička turnaje v Jablonce Petra Krejsová postoupila za hodinu a devětadvacet minut do druhého kola, když zdolala 6:3 6:2 krajanku Dagmar Dudlákovou.

13:37
Muchová jde ve wimbledonské kvalifikaci dál

Přijtelný los v prvním kole přetavila Češka Karolína Muchová v postup do druhého kola kvalifikace na Wimbledon. Porazila Srbku Jorovicovou 6:3, 6:4. Ve druhém kole může čekat finalistka z roku 2014 Eugenie Bouchardová. Ta ale musí ještě zvládnout utkání s Číňankou Zhu.

13:11
Mertl postupuje, Machač nepřekvapil

V prvním kole na pardubickém Reiter Open zvládl svůj zápas Jan Mertl, který hladce 7:6, 6:3 porazil Brazilce Gutierreze. Naopak Tomáš Machač, který prošel kvalifikací nestačil podle papírových předpokladů na favorita a druhého nasazeného Safiullina, i když jej v prvním setu trápil a dotáhl sadu až do tiebreaku. Ve druhém pak už ruský tenista vyhrál hladce 6:2.