19:48
Cibulková finále v Budapešti nezvládla

Nejvýše nasazená žena halového podniku v Budapešti Dominika Cibulková (33.) roli favoritky ve finále nesplnila. Vítězka předloňského ročníku Turnaje mistryň podlehla ve třech setech Belgičance Alison Van Uytvanckové (80.), a sice 3:6, 6:3 a 5:7.

17:10
Turnaj v Marseille vyhrál Chačanov

Jednadvacetiletý Rus Karen Chačanov (47.) získal na halovém turnaji v Marseille svůj druhý titul v kariéře. Semifinálový přemožitel Tomáše Berdycha zvládl finálovou třísetovou bitvu s domácím Francouzem Lucasem Pouillem (16.), kterého porazil 7:5, 3:6 a 7:5.

15:05
Muchová v Altenkirchenu titul nezískala

Jen jedno vítězství dělilo Karolínu Muchovou (265.) od ukončení téměř dvouletého čekání na titul, jednadvacetiletá Češka však nakonec v německém Altenkirchenu neuspěla. Muchová ve finále podlehla britské kvalifikantce Harriet Dartové (303.), když v prvním setu vedla už 4:1 a posléze podávala za stavu 6:5 na vítězství, nakonec jej ale prohrála nejtěsnějším rozdílem 5:7 v tiebreaku. Druhé dějství už bylo v režii britské soupeřky, která Muchové povolila jen dva uhrané gemy.

07:46
Bouzková v Acapulcu smetla domácí hráčku

Pouhé tři gemy povolila Mexičance Aně Sofii Sanchezové (341.) česká tenistka Marie Bouzková (169.). Devatenáctiletá Češka v kvalifikaci turnaje WTA v Acapulcu porazila hráčku startující na divokou kartu hladce 6:1, 6:2 a postoupila do finále kvalifikace. V něm se Bouzková utká s Nizozemkou Arantxou Rusovou (124.), která bude mírnou favoritkou duelu.

07:33
Martincová zvládla vstup do kvalifikace

Česká tenistka Tereza Martincová (144.) vstoupila úspěšně do kvalifikace v mexickém Acapulcu, kde patří mezi nasazené hráčky. Šestá nasazená Martincová v úvodním kole porazila Španělku Paulu Badosovou Gilbertovou (208.) 6:4, 6:4 a postoupila do finálového kola, ve kterém se utká s Francouzkou Amandine Hesseovou (231.) o postup do hlavní soutěže.