17:44
Svitolinová obhájila titul v Dubaji

Turnaj v Dubaji má staronovou vítězku. Stejně jako před rokem se ve Spojených arabských emirátech radovala Elina Svitolinová (4.), která ve finále přehrála Rusku Darju Kasatkinovou (24.) a slaví jedenáctý titul v kariéře. Po úvodním setu, který skončil 6:4, nadělila v tom druhém světová čtyřka své protivnici dokonce kanára.

17:14
Kilnarová na titul nedosáhla

Dva zápasy v jeden den absolvovala v italském Solarinu Monika Kilnarová (429.). Po postupu přes Bělorusku Piraženkovou (470.) si na patnáctitisícovém turnaji zahrála o titul, duel proti nizozemské držitelce divoké karty jí ale nevyšel. Michaella Krajiceková (918.), někdejší 31. hráčka světa, si po hladkém semifinálovém vítězství nad nasazenou jedničkou smlsla i na dvojce. Kilnarovou porazila za hodinu a deset minut 6:3 a 6:2.

17:06
Muchová je po skreči soupeřky ve finále

Karolína Muchová (265.) si na halovém turnaji v německém Altenkirchenu zahraje o titul. Jednadvacetileté Češce stačilo v sobotním semifinále k postupu jen čtrnáct minut, poté její soupeřka – nasazená trojka Maryna Zanevská (189.) z Belgie – duel za stavu 1:3 ze svého pohledu vzdala. Ve finále čeká na českou hráčku Harriet Dartová (303.) z Velkého Británie, jež se do hlavní soutěže musela prokousávat z kvalifikace.

16:29
Berdych na Chačanova opět nestačil

Tomáš Berdych (17.) si v Marseille o turnajový titul nezahraje. Česká jednička v sobotu nestačila na Karena Chačanova (47.) z Ruska, s nímž stejně jako na loňském Roland Garros opět neuhrála ani set. Dvaatřicetiletý Berdych nevzal o jedenáct let mladšímu soupeři ani jednou v utkání servis, ten svůj pak ztratil hned čtyřikrát a prohrál 3:6, 2:6.

14:21
Kilnarová slaví postup do finále

Monika Kilnarová (429.) vybojovala na turnaji v italském Solarinu finálovou účast! Osmnáctiletá tenistka svedla v semifinále více než dvouhodinový souboj s Běloruskou Piraženkovou (470.), kterou udolala po setech 7:5, 2:6 a 7:6(7). V rozhodujícím setu prohrávala Kilnarová již 2:4, avšak nepřiznivý stav dokázala vyrovnat a v závěrečném tiebreaku rozhodnout. V odpoledním finále vyzve Nizozemku Michaellu Krajicekovou (918.).