17:56
Kopřiva roli favorita nepotvrdil

Nečekanou porážku v prvním kole tureckého turnaje v Antalyi si připsal na své konto Vít Kopřiva (441.). Třetí nasazený nestačil na Japonce Kena Onišiho (732.), se kterým prohrál 4:6, 6:1, 2:6. V prvním setu se přitom dokázal herně zvednout a ze stavu 1:4 se vyhrabal, jenže po jeho rebrejku na 3:4 neudržel své podání. Záhy si opět vzal ztracené podání zpět, ale okamžitě znovu servis ztratil a první set prohrál. Po hladce vyhrané druhé sadě si však v rozhodujícím dějství nedokázal ani jednou podržet podání, čehož Oniši, ač sám dvakrát servis ztratil, dokázal využít.

17:55
Gengel naděloval v Egyptě kanára

Pátý nasazený Marek Gengel (649.) se v úvodním kole turnaje v egyptském Šarm aš-Šajchu dočkal hladkého vítězství nad domácím Samym Gracem (1317.), kterého smetl z kurtu za pouhých 42 minut po setech 6:1, 6:0. Gengel za celý zápas povolil soupeře uhrát pouhých 21 fiftýnů.

17:50
Konečný se na postup nadřel

Náročný zápas má za sebou Michal Konečný (449.) v anglickém Roehamptonu. První nasazený se v osmifinále místního turnaje kategorie futures pořádně natrápil na postup do čtvrtfinále, které nakonec vybojoval po téměř dvou a půl hodinách, když porazil Australana Jeremyho Beala (822.) 6:4, 4:6, 6:3.

Češi si musí v Davis Cupu na soupeře počkat

Český daviscupový tým pod vedením Jaroslava Navrátila si na svého soupeře v euro-africké zóně ještě počkají. V dubnovém klání druhého kola narazí na vítěze utkání Jižní Afrika – Izrael/Rumunsko.

16:20
Češky ve Fed Cupu potkají Švýcarky

České tenistky se v úvodním kole nového ročníku Fed Cupu utkají v domácím prostředí se švýcarským týmem. Rozhodl o tom los v Londýně, do kterého byl výběr kapitána Petry Pály nasazen jako třetí v pořadí.

13:06
Veselý odstoupil z turnaje v Petrohradu

Jiří Veselý se v prvním kole turnaje v ruském Petrohradu nepředstaví. Český daviscupový reprezentant měl dnes odpoledne bojovat o postup v duelu s Brazilcem Dutrou Da Silvou, avšak do utkání Veselého nepustí zdravotní problémy.

13:03
Kilnarová postupuje v Podgorici do čtvrtfinále

Nadějná Monika Kilnarová (449.) pokračuje ve skvělých výkonech! Teprve sedmnáctiletá tenistka zvládla na turnaji v Podgorici i svůj druhý zápase a postupuje do čtvrtfinále. Kilnarová si ve středečním těžkém zápase poradila s Chorvatkou Tenou Lukasovou (331.), kterou porazila po setech 6:3, 6:7 (4), 6:4. Česká tenistka si tak připsala již sedmou výhru v řadě!

11:50
Muguruzaová první zápas v roli světové jedničky zvládla

Garbiňe Muguruzaová (1.) se dnes představila poprvé v soutěžním zápase od prohry v duelu s Petrou Kvitovou na US Open. Španělská tenistka zároveň sehrála první zápas v roli světové jedničky. V dalekém Tokiu Muguruzaová zvládla svůj osmifinálový duel proti Mónice Puigové (70.), kterou porazila za 75 minut po setech 6:4 a 6:0.

11:13
Horáčková ve Varně druhou nasazenou nepřekvapila

Gabriela Horáčková (897.) se na turnaji v bulharské Varně dokázala probojovat do druhého kola a zastavila sérii čtyř porážek v řadě. Šestadvacetiletá tenistka se však do čtvrtfinále bohužel nepodívá. Ve středečním dopoledním zápase Horáčková nestačila na druhou nasazenou Diu Jevtimovou (480.) z Bulharska, které podlehla za 65 minut po setech 1:6 a 3:6.

09:16
Plíšková postupuje v Tokiu do čtvrtfinále

Úspěšný vstup do turnaje v japonském Tokiu má za sebou Karolína Plíšková (4.). Česká tenisová jednička měla v prvním kole volný los, a tak nastoupila až do osmifinále. Ve středečním zápase si světová čtyřka poradila s Polkou Magdou Linetteovou (74.), kterou porazila za 61 minut po setech 6:2, 6:1! Ve čtvrtfinále narazí česká tenistka na vítězku duelu Kerberová/Kasatkinová.

07:54
Voráčová postupuje v Tokiu do čtvrtfinále

Zkušené Renatě Voráčové se podařil vstup do turnaje čtyřhry v dalekém Tokiu. Třiatřicetiletá česká deblistka nastoupila na centrální dvorec v japonské metropoli po boku Makoto Ninomijaové. Japonsko-česká dvojice se střetla s ryze domácí dvojicí Mari Osakaová, Naomi Osakaová. Voráčová s Ninomijaovou prohrávaly v první sadě již 3:5, avšak šňůrou čtyř gemů v řadě uzmuly první sadu na svou stranu. Vítězky turnaje ve Washingtonu zvládly také druhý set a po výsledku 7:5, 6:4 se mohly začít radovat z postupu do čtvrtfinále.

07:51
Allertová v Soulu nestačila na Hogenkampovou

Denisa Allertová (95.) se na turnaji v jihokorejském Soulu do čtvrtfinále bohužel nepodívá. Čtyřiadvacetiletá česká tenistka nestačila ve středečním ranním zápase na Holanďanku Richel Hongenkampovou (119.), které podlehla po setech dvakrát 4:6. Hogenkampová se tak stala první tenistkou, která si v Soulu zajistila postup do čtvrtfinále.