Futures Říčany 2018: Nezastavitelný Macháč je ve finále, v něm vyzve Lehečku

Letošní ročník halového turnaje v Říčanech pomalu vrcholí! V sobotu jsou na programu semifinálové duely dvouhry a finálové střetnutí ve čtyřhře. Do singlového finále se probojoval Tomáš Macháč, který vyhrál již pojedenácté v řadě! V souboji o titul vyzve krajana Jiřího Lehečku. Ve čtyřhře senzačně triumfovali Jiří Jeníček a Vojtěch Vlkovský.

Lehečka je ve finále
Jiří Lehečka (1738.) je prvním finalistou letošního halového turnaje v Říčanech. Teprve sedmnáctiletý tenista postoupil do svého premiérového finále poté, co jeho soupeř Rus Artěm Dubrivnij (604.) nenastoupil do sobotního semifinále kvůli zranění břišního svalu.

Macháč vyhrál pojedenácté v řadě
Tomáš Macháč (814.) pokračuje na vítězné vlně! Osmnáctiletý tenista porazil v sobotním semifinálovém souboji v Říčanech stejně starého Ondřeje Štylera (1912.) po dvouhodinovém boji – 6:7(6), 6:1 a 6:2. Pro Macháč je to již jedenáctá výhra v řadě a v neděli zabojuje proti Jiřímu Lehečkovi o svůj třetí letošní titul.

Jeníček s Vlkovský slaví premiérový titul
Na divokou kartu startující pár Jiří Jeníček, Vojtěch Vlkovský porazil ve finále turnaje v Říčanech duo Jiří Barnat, Jiří Lehečka 6:4 a 7:5. Utkání trvalo hodinu a 12 minut. Vítězové ve druhém setu otočili nepříznivý stav 2:5. Pro Jeníčka i Vlkovského je to premiérový titul.

22.11.
Futures Říčany 2018: Macháč protáhl vítěznou sérii. Čtvrtfinále si zahrají čtyři Češi

21.11.
Futures Říčany 2018: Macháč šokoval nasazenou jedničku! Senzačně končí i turnajová dvojka a trojka