15:26
Jebavý s Pavláskem titul nevybojovali

Challenger v belgickém Ottignies-Louvain-la-Neuve radost z prvenství českým tenistům Romanu Jebavého s Adamem Pavláskem nakonec nepřinesl. Druzí nasazení prohráli finálové utkání s Romainem Arneodem a Samem Weissbornem ve dvou setech 4:6, 3:6.

15:25
Nosková se kvalifikovala v Lyonu

Linda Nosková (58.) má za sebou úspěšnou kvalifikaci na turnaji WTA v Lyonu. Ve finálovém kole si poradila se slovenskou tenistkou Viktorií Kužmovou (119.) za pouhých 53 minut po setech 6:1, 6:3. Noskové se povedlo soupeřce hned pětkrát sebrat servis a nijak se nenechala rozhodit ani tím, že ve druhém setu ztratila jedno podání, čímž přišla o vedení 2:1.

12:46
Djokovič je podesáté šampionem Australian Open

Srbský tenista Novak Djokovič (5.) porazil ve finále Australian Open po setech 6:3, 7:6(4), 7:6(5) Řeka Stefanose Tsitsipase (4.) a připsal si na své konto již desátý triumf z Australian Open. Svou sbírku grandslamových titulů Djokovič rozšířil o dvaadvacátý kousek, čímž se dotáhl na rekordmana Rafaela Nadala. Navíc se Srb vrátí na pozici světové jedničky.

06:47
Krejčíková se Siniakovou obhájily titul na AO!

Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou si stejně jako loni podmanily soutěž čtyřhry na Australian Open. Nasazené jedničky si ve finále poradily s japonskou dvojicí Šuko Aojamaová, Ena Šibaharaová za hodinu a 29 minut 6:4 a 6:3. Krejčíková se Siniakovou vstoupily do utkání brejkem, přičemž tuto výhodu si udržely až do konce první sady. Ve druhém setu opět udeřily na returnu hned v úvodním gemu, Japonky ale rebrejkem srovnaly na 2:2. České favoritky si znovu vypracovaly vedení o brejk v sedmé hře, poté udržely podání a vzápětí znovu uspěly na returnu, čímž finále uzavřely. Pro Krejčíkovou a Siniakovou se jedná o 24. výhru na grandslamu v řadě a celkově sedmý společný titul z turnajů velké čtyřky.