21:13
Krejčíková uspěla v Tallinnu, postoupila do čtvrtfinále

Náročný souboj čekal v osmifinále turnaje WTA na Barboru Krejčíkovou (27.). S Ukrajinkou Martou Kosťukovou (56.) v této sezoně už prohrála na turnaji v Eastbourne, tentokrát však nezaváhala. Česká hráčka se úspěšně vypořádala i s nepovedeným vstupem do utkání a skóre 0:3 v prvním setu, vývoj úvodního dějství otočila a nakonec zvítězila 7:5, 6:3. Ve čtvrtfinále na ni čeká třetí nasazená Beatriz Haddad Maiaová.

17:07
Jebavý s Pavláskem se v Sofii neprosadili

Roman Jebavý a Adam Pavlásek naskočili v bulharské Sofii do svého prvního společného utkání na turnaji ATP, úspěch ale nezaznamenali. V úvodním kole prohráli se Srby Ivanem a Matejem Sabanovovými 6:7(5), 4:6 a nenavázali na nedávné vítězství z challengeru ve Štětíně, kde před dvěma týdny tento pár dokázali porazit.

15:00
Nosková do čtvrtfinále neprošla

Česká kvalifikantka Linda Nosková (105.) se loučí s turnajem WTA v Tallinnu v osmifinále. Nad její síly byla třetí nasazená Brazilka Beatriz Haddad Maiaová (15.), se kterou prohrála ve dvou setech 1:6, 5:7. Česká hráčka měla své šance. Po ztrátě podání v páté hře druhé sady předvedla velmi rychlý rebrejk a v osmém gemu měla dva brejkboly na 5:3. Tuto příležitost však nevyužila a po další ztrátě servisu v jedenácté hře už nedokázala s výsledkem nic udělat.

14:42
Muchová je už ve čtvrtfinále

Karolína Muchová (224.) porazila na halovém podniku WTA 250 v Tallinnu švýcarskou kvalifikantku Viktoriji Golubicovou (89.) a postoupila v estonské metropoli do svého prvního sezonního čtvrtfinále. Po prohraném prvním setu zaznamenala šestadvacetiletá Češka sérii deseti získaných gemů v řadě a zvítězila za hodinu a 56 minut 4:6, 6:0 a 6:2.

12:12
Tři české deblistky zvládly v Parmě první kolo

Český pár Anastasia Detiuc, Miriam Kolodziejová zvládl první kolo na turnaji WTA v italské Parmě, své ruské protivnice Angelinu Gabujevovou a Anastasii Zacharovovou přehrály české tenistky hladce 6:0, 6:2. Svým soupeřkám nabídly za celý zápas jen tři brejkboly a všechny odvrátily. Z postupu do osmifinále deblového turnaje se v Parmě raduje také Renata Voráčová, ta po boku Polky Pauly Kaniaové-Chodunové porazila maďarsko-belgický pár Anna Bondarová, Kimberley Zimmermannová 6:4, 6:3.

06:59
Rosol postupuje po skreči soupeře

Lukáš Rosol (241.) na challengeru ve francouzském Orléansu postoupil do osmifinále, poté co jeho soupeř Maxime Janvier (293.) vzdal zápas prvního kola už po šesti gemech za stavu 4:2 pro českého tenistu. V osmifinále se Rosol utká s vítězem zápasu mezi Jackem Sockem (126.) a Haroldem Mayotem (252.).