22:52
Ebden a Purcell opanovali wimbledonskou čtyřhru

Matthew Ebden a Max Purcell doslova vydřeli triumf ve čtyřhře na Wimbledonu. Australané museli v pěti ze šesti zápasů do rozhodujícího pátého setu, všechny bitvy ale zvládli, přičemž ve finále udolali chorvatské obhájce titulu Nikolu Mektiče a Mateho Paviče po čtyřech hodinách a 11 minutách 7:6(5), 6:7(3), 4:6, 6:4 a 7:6 (10:2). Ebden i Purcell se radují z premiérové grandslamové trofeje z mužské čtyřhry, společně letos ovládli už antukový turnaj v Houstonu (kategorie ATP 250).

19:38
Jebavý s Pavláskem na turnajovou trofej nedosáhli

Finále challengeru v Braunschweigu nedopadlo pro Romana Jebavého s Adamem Pavláskem zrovna šťastně. Česká dvojice podlehla v sobotním souboji o titul Marcelu Demolinerovi a Janu-Lennardu Struffovi ve dvou setech 4:6, 5:7 a skončila těsně pod vrcholem.

16:58
Rybakinová slaví premiérový grandslamový titul

Jelena Rybakinová (23.) dotáhla své účinkování na Wimbledonu až k zisku premiérového grandslamového titulu! Byť doposud byla Kazaška nejdále ve čtvrtfinále Roland Garros, v All England Clubu dokázala přetavit svou skvělou formu v životní úspěch a otočila finálový souboj s Ons Džabúrovou, kterou porazila 3:6, 6:2, 6:2. Rodačka z Moskvy se svým prvenstvím zapsala nesmazatelně do historie ženského tenisu, a to i trochu kuriózně. Stala se totiž první tenistkou, která od začátku počítání světových žebříčků vyhrála grandslamový titul, ale do rankingu nepřipíše ani jeden bod.

16:25
Bayerlová s Laboutkovou na favoritky nevyzrály

Michaela Bayerlová s Anetou Laboutkovou ve finále šedesátky v Amstelveenu na turnajovou trofej nedosáhly. V sobotním utkání prohrály dvakrát 2:6 s nasazenými dvojkami Alionou Bolsovovou Zadoinovovou a Gulomar Maristany Zuleta de Realesovou ze Španělska.

16:16
Malečková úspěšně vstoupila do kvalifikace v Budapešti

Jesika Malečková (217.) rozehrála kvalifikaci turnaje WTA v maďarské Budapešti suverénním vítězstvím a zahraje si o postup do hlavní soutěže. Do nedělního vyvrcholení kvalifikace prošla po hladkém vítězství 6:3, 6:2 nad domácí Vanesou Dankovou (-).

16:06
Barnat s Dudou titul nezískali

Finále čtyřhry ve Velenje radost českým tenistům Jiřímu Barnatovi a Filipu Dudovi neudělalo. V souboji o titul turnajové trojky nestačily na nasazené dvojky Constantina Bittouna Kouzmineho a Brandona Daly Walkina, kterým podlehly 1:6, 2:6.

15:44
Hovdeová vyhrála juniorku

Američanka Liv Hovdeová vyhrála wimbledonskou juniorku a získala nejcennejší trofej své juniorské kariéry. Šestnáctiletá tenistka, které náleží čtvrté místo na juniorském žebříčku ITF, triumfovala už na turnaji J1 v Roehamptonu a svou formu si přenesla i do All England Clubu, kde porazila přemožitelku Nikoly Bartůňkové a Lindy Klimovičové Lucu Udvardyovou z Maďarska po setech 6:3, 6:4.

13:55
Nosková postoupila do největšího finále!

Linda Nosková (142.) na stotisícovém turnaji v německém Versmoldu vybojovala postup do největšího finále své dosavadní kariéry! V sobotním semifinále si poradila s turnajovou trojkou Rekou-Lucou Janiovou (134.) z Maďarska, kterou porazila ve třech setech 6:2, 4:6, 6:2.

13:38
Bejlek neudržela vedení, v Amstelveenu se do finále nepodívá

Sára Bejlek (210.) měla už na dosah postup do svého třetího finále na turnaji ITF kategorie W60, v nizozemském Amstelveenu se však nakonec v neděli nepředstaví. Českou tenistku v semifinále tamní šedesátky porazila Emma Navarrová, která si poradila se stavem 1:5 ve druhém setu, stejně jako se skóre 1:3 v sadě třetí, a nakonec zvítězila 4:6, 7:6(3), 6:3.

13:26
Šafářová do premiérového finále neprošla

Osmnáctiletá Zdena Šafářová, která po roce a půl prolomila brány prvního kola, na turnaji ITF v Monastiru nakonec končí v semifinále. Nad síly české tenistky byla nasazená dvojka Sin-sin Jao z Číny, se kterou prohrála dvakrát 5:7.

12:13
Barnat se do finále neprobojoval

Český kvalifikant Jiří Barnat (1117.) se do finále na turnaji ITF ve Velenje nepodívá. V semifinále totiž nestačil na devětadvacetiletého Chorvata Duje Kekeze (908.), jemuž podlehl ve dvou setech 3:6, 1:6.