18:09
Fritz vyhrál americké finále v Eastbourne

Po ženském finále, které opanovala Petra Kvitová, se v Eastbourne odehrálo také finále mužské dvouhry. Ze zisku třetího titulu na okruhu ATP se radoval Taylor Fritz (14.), který v americkém finále porazil svého krajana Maxima Cressyho (60.) 6:2, 6:7(4), 7:6(4).

18:07
Tsitsipas vybojoval první titul na trávě

Světová šestka Stefanos Tsitsipas slaví zisk premiérového titulu na travnatém turnaji. Na španělské Mallorce porazil domácího Roberta Bautistu (20.) po více než dvouapůlhodinové bitvě 6:4, 3:6, 7:6(2) a vybojoval svou devátou trofej na okruhu ATP.

16:30
Andreescuová čekání na titul neukončila

Bianca Andreescuová (64.) své dlouhé čekání na turnajový titul neukončila. Ani ve svém druhém finále od roku 2019 nedokázala na turnaji v Bad Homburgu vyzrát na Caroline Garcíaovou (75.) a s v souboji dvou bývalých světových čtyřek prohrála 7:6(5), 4:6, 4:6. Francouzka na okruhu WTA triumfovala poprvé od června 2019 a získala svůj osmý titul.

15:04
Brenda Fruhvirtová slaví deblový titul

Po úspěšném představení v semifinále dvouhry se Brenda Fruhvirtová představila v sobotu ještě ve finále čtyřhry. Spolu s Rumunkou Miriam Bulgaruovou nakonec turnaj ve švýcarském Klosters také vyhrály, když nasazení jedničky Tayisiju a Yanu Mordergerovy deklasovaly 6:0, 6:1.

15:01
Kvitová vybojovala 29. titul!

Petra Kvitová (31.) slaví zisk prvního titulu od března 2021 a opanovala travnatý turnaj v Eastbourne! Česká tenistka byla v utkání s Jelenou Ostapenkovou (14.) lepší hráčkou, dokázala využívat své šance a zvítězila 6:3, 6:2. V duelu byla Kvitová výborná hlavně na servisu. Pouze ve čtvrté hře druhého setu se dostala do problémů, ale všech pět brejkbolů soupeřky odvrátila a ztrátu podání nepřipustila. Naopak ze svých 11 brejkbolů hned tři využila a za 78 minut hry se mohla začít radovat ze zisku už 29. titulu na okruhu WTA.

14:17
Bayerlová zařídila v Klosters české finále

Po Brendě Fruhvirtové se do finále turnaje ITF W25 ve švýcarském Klostersu probojovala rovněž Michaela Bayerlová. Česká tenistka porazila třetí nasazenou Ninu Potočnikovou 7:6(4), 6:3 a v neděli si zahraje se svou krajankou o titul! Po vyrovnaném prvním setu s několika brejky se povedlo ve druhé sadě Bayerlové eliminovat oba brejkboly soupeřky a po zisku brejku v šesté hře duel doservírovala.

12:15
Hrdinková do finále v Bukurešti nedošla

Česká kvalifikantka Denise Hrdinková si o titul na turnaji ITF W15 v Bukurešti nezahraje. Nad její síly byla Anastasija Gurevová, s níž prohrála dvakrát 2:6.

11:48
Brenda Fruhvirtová prošla do finále v Klostersu

České derby v semifinále turnaje ITF v Klostersu vyhrála patnáctiletá Brenda Fruhvirtová. V sobotním utkání porazila Barboru Palicovou ve dvou setech 6:4, 6:1 a zahraje si o svůj třetí profesionální titul. Fruhvirtová v utkání hned šestkrát prorazila servis své krajanky, která dokázala vzdorovat pouze v úvodním dějství, v němž sama vybojovala dva brejky. Ve druhém setu už ale šestá nasazená Fruhvirtová kurtu dominovala.