18:59
Hradecká s Mirzaovou jsou ve Štrasburku v semifinále

Lucie Hradecká se Saniou Mirzaovou zvládly ve francouzském Štrasburku i další zápas a postoupily do semifinále. Ve středečním čtvrtfinále si poradily s Nadijou Kičenokovou a Ralucou Olaruovou, které porazily 6:3, 7:6(4).

15:31
Kolář si zahraje o hlavní soutěž Roland Garros!

Zdeněk Kolář (136.) zvládl náročnou dvouapůlhodinovou bitvu ve druhém kole kvalifikace pařížského grandslamu a zahraje si o postup do hlavní soutěže! Ve středečním utkání porazil český tenista Turka Altuga Celikbileka (183.) 6:4, 6:7(4), 6:1. Kolářovi se v celém utkání dařilo zejména na servisu a o podání přišel za všechny tři sety pouze jednou. V první a druhé sadě naopak soupeře k brejku nepustil a zejména v rozhodujícím dějství dokázal předvést na kurtu výraznou převahu, čímž si vysloužil postup do finálového kola. V něm jej čeká Ital Franco Agamenone (155.).

15:27
Jebavý vybojoval postup do semifinále

Roman Jebavý se spolu s Hunterem Reesem podívá do semifinále čtyřhry ve švýcarské Ženevě! Na turnaji ATP se jim ve středu povedlo ve čtvrtfinále porazit bratry Sabanovy ve dvou setech 6:3, 6:4.

15:26
Detiuc končí ve čtvrtfinále

Anastasia Detiuc s Janou Sizikovovou končí na turnaji WTA v Rabatu ve čtvrtfinále. Česko-ruská dvojice prohrála s Ingrid Gamarraovou a Emily Webley-Smithovou ve dvou setech 4:6, 4:6.

13:06
Plíšková postoupila do prvního sezonního čtvrtfinále

Karolína Plíšková (8.) zaznamenala na antukovém podniku WTA 250 ve Štrasburku vůbec poprvé v sezoně dvě výhry v řadě a zahraje si po své zlomenině ruky první čtvrtfinále. Nasazená jednička přehrála na úvod středečního programu ve třech setech 6:3, 1:6 a 6:1 Bernardu Peraovou (122.) ze Spojených států, kterou zdolala i ve druhém vzájemném souboji. O postup mezi nejlepší čtyřku si Plíšková ve čtvrtek zahraje s Marynou Zanevskou (65.) z Belgie.

12:47
Fruhvirtová po velkém boji končí

Sedmnáctiletá Linda Fruhvirtová (192.) nestačila ve 2. kole kvalifikace Roland Garros na Viktórii Kužmovou (191.) ze Slovenska. S o sedm let starší soupeřkou prohrála za dvě a půl hodiny 5:7, 6:3 a 5:7. V prvním setu vedla Češka už 5:3, pak ale prohrála čtyři gemy v řadě. Ještě lépe měla rozehrán rozhodující set, v němž měla za stavu 4:1 k dobru rovnou dva brejky. Jenže koncovku Fruhvirtová proti agresivně hrající protivnici opět nezvládla, a tak si musí na svůj premiérový grandslamový start v hlavní soutěži mezi dospělými ještě počkat.

12:42
Nosková vydřela postup a zahraje si o hlavní soutěž Roland Garros

Linda Nosková (185.) protáhla na Roland Garros svou vítěznou šňůru z loňského turnaje juniorek i v kvalifikaci žen. V náročném a oboustranně kvalitním souboji s o 14 let starší Švýcarkou Conny Perrinovou (264.) vybojovala po několika zvratech první sadu, na úvod té druhé však ztratila podání a Perrinová byla na servisu dlouho jistá. Až za stavu 5:4 měla Češka tři brejkboly, nakonec se ale Perrinové podařilo dopodávat a vyrovnat. Rozhodující set se pro Noskovou nevyvíjel dobře, po prohraném podání na 2:3 však rozjela neskutečnou jízdu, vyhrála 14 výměn v řadě a soupeřku v koncovce úplně zničila. Po triumfu 6:4, 4:6 a 6:3 si sedmnáctiletá Češka zahraje o postup do hlavní soutěže proti Slovence Rebecce Šramkové (179.).