19:51
Alcaraz vyhrál druhý titul z Masters

Carlos Alcaraz (9.) po Masters v Miami slaví triumf i na turnaji ATP 1000 v Madridu! Ve finále Mutua Madrid Open doslova zdemoloval Alexandera Zvereva (3.), jehož porazil za pouhých 64 minut hry 6:3, 6:1.

16:55
Forejtek zvládl první kolo kvalifikace

Jonáš Forejtek (261.) na challengeru v Heilbronnu zvládl úvodní kolo kvalifikace a zahraje si o postup do hlavní soutěže. Kvalifikační jednička si v nedělním utkání poradila s Belgičanem Christopherem Heymanem (449.), kterého porazila 7:6(2), 6:1.

15:51
Martincová se kvalifikovala v Římě!

Úspěšnou kvalifikaci na turnaji WTA v Římě má za sebou Tereza Martincová (49.). Česká tenistka ve finálovém kole porazila Slovenku Kristínu Kučovou (87.) 6:3, 6:4 a zahraje si na velkém italském turnaji hlavní soutěž. V pavouku podniku WTA 1000 doplní Karolínu Muchovou a Karolínu Plíškovou.

14:45
Lehečka v Mauthausenu titul nevybojoval

Jiří Lehečka (88.) na turnaji v rakouském Mauthausenu na první letošní trofej nedosáhl. Český tenista v nedělním finále nestačil na domácího Jurije Rodionova (157.), se kterým za hodinu a půl prohrál dvakrát 4:6.