19:42
Sisková otočila semifinále v Limě

Anna Sisková (345.) si zahraje na turnaji ITF v peruánské Limě o titul. V sobotním semifinále otočila souboj s turnajovou osmičkou Carolinou Meligeni Alvesovou (337.), kterou porazila po téměř dvou a půl hodině 4:6, 6:3, 6:1.

17:58
Hájek postoupil do finále v Šarm aš-Šajchu

Petr Hájek (1003.) si na turnaji v egyptském Šarm aš-Šajchu zahraje v neděli o titul. V sobotním semifinále porazil nasazenou jedničku Lorenza Bocchiho (746.) z Itálie 7:6(3), 6:4. Odpoledne nastoupil ještě k finálovému utkání čtyřhry, ale spolu s Brazilcem Decampsem prohráli s rumunsko-ukrajinskou dvojicí Cretuovi a Užilovskému 6:7(1), 1:6.

17:55
Jebavý s Heliovaarou vyhráli titul v Barceloně

Challenger v Barceloně vyhráli v sobotu Roman Jebavý a jeho finský parťák Harri Heliovaara. Česko-finské duo porazilo ve finále portugalskou dvojici Nuna Borgese a Francisca Cabrala 6:4, 6:3. Jebavý se raduje z druhé letošní trofeje (první získal na challengeru v Liberci). Na okruhu ATP Challenger Tour se jedná o 13. titul českého deblisty.

17:51
Veselý si zahraje první finále od loňského února

Jiří Veselý (84.) zvládl semifinálové utkání v Mouileron-Le-Captifu, kde porazil italského tenistu Andrease Seppiho (93.) po setech 6:4, 7:6(1) a zahraje si poprvé od loňského února finálové utkání. Český tenista v prvním setu zvládl obtížné chvíle, kdy ve třetím a čtvrtém gemu prohrál osm fiftýnů v řadě, čímž přišel o výhodu brejku, a povedlo se mu Seppiho znovu obrat o servis a dojít si pro vedení 1:0 na sety. Ve druhém setu si oba hráči drželi podání až do tiebreaku, ve kterém si Veselý rychle vypracoval náskok, který ještě do koncovky navýšil a deklasoval soupeře 7:1.

15:08
Poljak s Paulsonem slaví deblový titul

David Poljak s Andrew Paulsonem vybojovali na turnaji ITF v Praze deblový titul. Ve finále porazili své krajany Filipa Dudu s Adamem Pavláskem 7:5, 6:1.

12:12
Poljak si v Praze zahraje o singlový titul

Úspěšně zahájil sobotní den David Poljak, který na domácím halovém turnaji ITF vybojoval postup do finále dvouhry. Turnajová osmička si v semifinále poradila s šestým nasazeným Tobiasem Simonem z Německa, kterého porazila ve dvou setech 7:6(5), 6:4. Poljak se v utkání opíral zejména o výborný servis, když soupeři nabídl pouze jeden brejkbol a ten navíc odvrátil. Sám se na returnu prosadil poprvé a naposledy ve třetí hře druhého setu a tuto výhodu jednoho servisu si donesl až do samotné koncovky.

07:54
Krejčíková se Siniakovou zvládly vstup do turnaje

Nasazené jedničky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková úspěšně vstoupily do turnaje v Indian Wells. V utkání prvního kola zvládly dramatický souboj se Švýcarkami Viktorijí Golubicovou a Jil Teichmannovou, které porazily 6:7(6), 6:2, 10:2.

04:32
Kvitová ztratila jen čtyři gemy

Petra Kvitová (11.) vstoupila do podniku WTA 1000 v Indian Wells suverénně. Nasazená sedmička přehrála v utkání 2. kola bez ztráty servisu dvakrát 6:2 Arantxu Rusovou (68.) z Nizozemska. Na hladkém průběhu nic nezměnil ani fakt, že české hráčce přišel první servis jen ve 44 procentech případů. Ve třetím kole narazí čtvrtfinalistka z let 2013 a 2016 na dvojnásobnou turnajovou šampionku Viktorii Azarenkovou (32.) z Běloruska.