17:30
Medveděv získal premiérový titul na trávě

Daniil Medveděv (2.) na turnaji ve španělské Mallorce poprvé v kariéře slaví trofej z travnatého povrchu. Nejvýše nasazený hráč ve finále přehrál Američana Sama Querreyho (60.) 6:4, 6:2, během zápasu nečelil jedinému brejkbolu.

17:11
Kopřiva s Lehečkou dobyli challenger v Miláně

Vít Kopřiva s Jiřím Lehečkou při své třetí společné účasti ve čtyřhře získali první titul. Ve finále challengerového turnaje v Miláně porazili debl Dustin Brown, Tristan-Samuel Weissborn 6:4, 6:0. Kopřiva s Lehečkou v úvodním setu odvrátili dva brejkboly, za stavu 4:3 sami nezužitkovali dvě šance za sebou. V desáté hře ovšem na returnu využili první setbol. Ve druhém setu soupeřům dali jedinou šanci, kterou zažehnali. Češi v této kategorii vybojovali premiérový triumf.

16:00
Ostapenková slaví trofej v Eastbourne

Držitelku trofeje zná taky turnaj ženské dvouhry v Eastbourne. Ve finále uspěla Lotyška Jelena Ostapenková (43.), která si poradila s Anett Kontaveitovou (27.) dvakrát 6:3. Ostapenková tak ze singlu vybojovala čtvrtý titul, čímž tak zkompletovala sbírku na všech površích.

14:34
Siniaková první titul na trávě nezískala

Kateřina Siniaková (76.) si na první titul od ledna 2018 ze dvouhry musí počkat. Pětadvacetiletá Češka ve finálovém utkání Bad Homburgu prohrála se čtvrtou nasazenou Angelique Kerberovou (28.) 3:6, 2:6.

14:04
Sisková na trofej nedosáhla

Anna Sisková spolu se Sadou Nahimanaovou ve finále čtyřhry ve francouzském Perigueux neuspěly. V souboji s domácí dvojicí Diane Parryovou a Margot Yerolymosovou prohrály ve dvou setech 4:6, 2:6.

13:23
Detiuc slaví už 12. titul

Anastasia Detiuc dotáhla své působení na turnaji ve Švýcarském Klostersu až k zisku deblového titulu. Spolu s Ruskou Aminou Anšbaovou dokázaly ve finále porazit švýcarsko-polský pár Duerstovou a Falkowskou po setech 3:6, 6:1, 10:3. Celkově se jedná už o dvanáctý deblový titul české tenistky na okruhu ITF.