18:08
Jebavý vítězný návrat neslaví

Roman Jebavý a Nizozemec Sander Arends prohráli v úvodním kole halového challengeru v Istanbulu s kolumbijsko-ekvádorskou dvojicí Galán, E. Gómez za hodinu a 11 minut dvakrát 5:7. O osudu prvního setu rozhodl brejk z jedenácté hry. Ve druhém dějství si česko-nizozemský pár vypracoval náskok 5:2, v desátém gemu měl na returnu dokonce dva setboly. Závěr utkání však patřil Jihoameričanům. Pro Jebavého se jednalo o první soutěžní zápas na okruhu od konce loňského února.

15:13
Nadal plánuje start v Rotterdamu

Jméno Rafaela Nadala (2.) se objevilo v seznamu tenistů, kteří by se měli objevit na halovém turnaji ATP 500 v Rotterdamu (1.–7. března). Čtyřiatřicetiletý Španěl se na tamní akci naposledy představil v roce 2009, kdy prohrál ve finále s Andym Murraym. Spolu s Nadalem figurují v předběžné listině účastníků Daniil Medveděv (4.), Andrej Rubljov (8.), Gaël Monfils (11.), Roberto Bautista Agut (13.), David Goffin (14.) či Stan Wawrinka (18.). Spekuluje se také o účasti Rogera Federera (5.), jenž zahájí sezónu až po australských turnajích. Konkrétní místo ani datum však dosud nejsou známy.