16:09
Krstev a Šátral titul ze čtyřhry nezískali

Druzí nasazení Ondřej Krstev a Jan Šátral podlehli ve finále čtyřhry na turnaji v tuniském Monastiru nejvýše nasazenému páru Dougaz, Lock 7:6(6), 2:6 a 8:10. České tenisty, kteří usilovali o první společný titul, srazilo ve vyrovnaném utkání sedm dvojchyb, jejich soupeři zaznamenali tři.

16:02
DC: Posledními účastníky kvalifikace jsou Indové

Kvůli politickému neklidu mezi Indií a Pákistánem se daviscupové utkání těchto zemí odehrálo až nyní, a to na neutrální půdě v Kazachstánu. Z hladkého vítězství 4:0 a postupu do kvalifikace o finálový turnaj Davis Cupu 2020 se radoval celek Indie, jenž se v březnu utká s Chorvatskem. Po pátečních výhrách Ramkumara Ramanathana a Sumita Nadala uspěli v dnešní čtyřhře i Džívan Nedunčežijan a Leander Paes. Čtvrtý zápas, v němž už o nic nešlo, taktéž bez problémů ovládl Sumit Nagal.

14:52
Nišikori angažoval Mirného

Někdejší čtvrtý hráč světa Kei Nišikori (13.) bude nově spolupracovat s dvaačtyřicetiletým Maxem Mirným. Bělorus bude japonského tenistu připravovat společně s Michaelem Changem, který s Nišikorim pracuje už od roku 2014. Mirnyj byl světovou jedničkou ve čtyřhře celkem 57 týdnů, ve dvouhře to nejvýše dotáhl na 18. místo. Nišikori se kvůli zraněnému lokti představil na kurtech naposledy na US Open, kde prohrál ve 3. kole s Alexem de Minaurem.

13:43
Nosková Kanepiovou nezastavila

Zápas proti bývalé světové patnáctce absolvovala v Milovicích Linda Nosková. Patnáctiletá česká tenistka podlehla po 69 minutách hry turnajové jedničce Kaie Kanepiové dvakrát 2:6. Nosková postupem do semifinále vyrovnala své maximum na okruhu ITF z turnaje v portugalské Lousadě.

12:14
Horáčková v Káhiře finále nevybojovala

Třísetovou dramatickou bitvu má za sebou v semifinále v Káhiře Gabriela Horáčková. Česká tenistka v duelu s domácí Althussein Abdel Azizovou strávila na kurtu 162 minut, během kterých nakonec prohrála 3:6, 6:4, 6:7(1). Ve třetím setu sice zvládla zvrátit nepříznivý vývoj skóre a z 2:5 se dostala do vedení 6:5 (bez výhody brejku), ale následně ve zkrácené hře prohrála jednoznačně 1:7.

12:00
Marková skrečovala semifinále

Johana Marková vstupovala do semifinále v Milovicích v roli favoritky a tu proti Anastasii Kulikovové z Finska i potvrzovala. jenže za stavu 5:3 v prvním setu musela duel skrečovat kvůli zranění.

11:52
Beránková s Miklovou titul nezískaly

V Milovicích se v sobotu hrálo také finále čtyřhry. V něm se Karolína Beránková s Barborou Miklovou neprosadily a v duelu s ruskou dvojicí Pospelovová, Tichonovová prohrály po setech 1:6, 5:7.

11:50
Šátral vybojoval finále!

Pátý nasazený Jan Šátral si zahraje na turnaji v Monastiru finále! Český tenista potvrdil v semifinále roli favorita a porazil italského kvalifikanta Mattiu Frinziho 7:6(2), 6:3. V úvodní sadě sice Šátral neudržel vedení 5:3, ale v tiebreaku dotáhl dějství do vítězného konce. Ve druhém setu si vypracoval vedení 4:1 a zápas doservíroval.