20:11
Veselý po titulu vypadl v Bratislavě

Jiří Veselý (104.) v Bratislavě skončil ve druhém kole. Čech při svém úvodním zápase na turnaji prohrál s domácím Lukášem Kleinem (326.) 6:4, 6:7(5), 2:6. Veselý po úspěšném prvním setu, ve kterém mu stačil jediný brejk, ve druhé sadě nevyužil brejkbol za stavu 4:4. V tiebreaku nezachytil úvod, rychle prohrával 1:5. Nezvládnutá koncovka druhého setu se s Čechem přenesla do závěrečného dějství, ve kterém hned na úvod přišel o servis. To se přihodilo ještě v sedmé hře. Veselý tak nenavázal na titul z challengerového Eckentalu

19:09
De Minaur v Miláně podruhé vyhrál

Alex de Minaur (18.) se na mládežnickém Turnaji mistrů v Miláně dočkal druhého vítězství. V základní skupině A ve středu odpoledne porazil Miomira Kecmanovice (60.) 4:1, 4:3(4), 1:4, 4:0.

17:53
Kolář vyřadil nasazeného Itala

Zdeněk Kolář (258.) bude hrát na challengeru v Bratislavě osmifinále dvouhry. Český hráč ve druhém kole překvapil patnáctého nasazeného Itala Gianlucu Magera (119.) 7:6(5), 6:4. Obě sady nabídly především utkání na servisech. V tiebreaku první sady Kolář vedl 4:0, i přes ztracené vedení dokázal úvodní sadu získat na své konto. Ve druhém dějství měl Čech ve čtvrté hře brejkbol, dvě šance následně nevyužil ani jeho soupeř. Druhou příležitost Kolář zužitkoval za stavu 5:4, kdy měl první mečbol.

16:40
Ruud přetlačil Davidoviche Fokinu

Casper Ruud (56.) si připsal první výhru na letošním Next Gen. Dvacetiletý Nor v úvodním zápase porazil Alejandra Davidoviche Fokinu (87.) 3:4(2), 4:3(2), 4:2, 3:4(2), 4:1. Davidovich Fokina přitom ve čtvrtém setu utrpěl zranění pravého kolena, i přes obvaz zvládl utkání dohrát a přivést do pátého setu.

15:46
Bartyová se vrátí do Charlestonu

Ashleigh Bartyová (1.) bude po dvou letech usilovat o titul z Charlestonu. Australská tenistka zde hrála kvalifikaci v roce 2013, o pět let později vypadla v osmifinále, ve kterém nestačila na Anastasiji Sevastovovou. Informaci ve středu zveřejnil oficiální twitterový účet turnaje.

15:10
Rosol finále v Bratislavě neobhájí

Lukáš Rosol (156.) na challengeru v Bratislavě skončil ve druhém kole dvouhry. Zkušený Čech nestačil na osmého nasazeného Lloyda Harrise (99.) dvakrát 6:7(5). Celý zápas byl víceméně o servisech. V úvodním setu byl k vidění jediný brejkbol, který Rosol v jedenácté hře odvrátil. V tiebreaku mu vzápětí nepomohla ani skutečnost, že okamžitě stáhl minibrejk soupeře. Druhá sada opět nabídla zkrácenou hru. Čech v ní měl dvakrát navrch, od stavu 5:4 však ztratil dva míčky při servisu a celkově tři v řadě. Loňské finále tak neobhájí.