21:19
Hradecká ve čtyřhře nezvládla první kolo

Lucie Hradecká a její slovinská parťačka Andreja Klepačová v Torontu podlehly páru Babosová, Kontaveitová 6:7(5), 3:6 a končí tak už v prvním kole. Hradecká s Klepačovou ve druhém setu dvakrát nevyužily vedení o brejk.

21:11
Peschkeová vyzrála na Halepovou i šestnáctiletou naději

Nezvyklá dvojice se postavila proti Květě Peschkeové a Nicole Melicharové v úvodním kole turnaje v Torontu. Česko-americký pár totiž narazil na wimbledonskou vítězku Simonu Halepovou a teprve šestnáctiletou Kanaďanku Leylah Annie Fernandezovou. Peschkeová s Melicharovou utkání vyhrály 1:6, 6:3, 10:5 a můžou se těšit na druhé kolo proti duu Bradyová, Srebotniková.

21:02
Siniaková poprvé od Wimbledonu vyhrála

Česká tenistka Kateřina Siniaková (41.) v prvním kole turnaje v Torontu udolala Američanku Danielle Collinsovou (36.) 4:6, 7:6(3) a 6:2. Bitva trvala více než dvě a půl hodiny. Siniaková v utkání šestkrát ztratila podání, sama proměnila sedm brejkbolů. Ve druhém kole si zahraje proti Elině Svitolinové (7.). Ukrajinka vyhrála oba dosavadní vzájemné zápasy ve třech setech.

19:58
Plíšková má první letošní výhru ve čtyřhře

Na třetí pokus se dočkala. Karolína Plíšková (3.) po boku Julie Görgesové (25.) vybojovala první letošní deblovou výhru. Česko-německá dvojice na turnaji kategorie Premier 5 v Torontu přehrála ukrajinsko-lotyšský pár L. Kičenoková, Ostapenková 7:5 a 6:0. Poražené napáchaly deset dvojchyb. Vítězky si ve druhém kole zahrají proti Azarenkové a Bartyové.

18:04
Rosol znovu nestačil na Hassana

Stejný soupeř, stejné rozuzlení jako v Prostějově. Lukáš Rosol (152.) ve druhém kole antukového challengeru v Augsburgu podlehl domácímu Benjaminu Hassanovi (301.) 4:6 a 4:6. Český tenista, který v utkání třikrát ztratil servis, tak nepotvrdil roli nasazené pětky. Příští týden si dá volno, načež ho čeká boj v kvalifikaci US Open.

11:31
Pavlásek dohrál v prvním kole

Adam Pavlásek (382.) končí v prvním kole challengeru v německém Augsburgu. Čtyřiadvacetiletý tenista nestačil podruhé v této sezoně na Francouze Geoffreyho Blancaneauxe (319.), kterému podlehl za 75 minut po setech 1:6 a 4:6. Pavlásek si během zápasu nevypracoval jediný brejkbol a připsal si čtvrtou porážku v řadě.