20:09
Svrčina smetl polského soupeře

Pouhých 66 minut trvalo Daliboru Svrčinovi, než přejel polského tenistu Wojciecha Mareka po setech 6:1, 6:3. Svrčina po hladké výhře doplnil ve druhém kole juniorky Lehečku.

20:09
Forejtek v juniorce překvapivě dohrál

Jonáš Forejtek (579.) se neprosadil v úvodním kole wimbledonské dvouhry a prohrál s domácí divokou kartou Jamesem Storym 4:6, 6:7(3). Český tenista na turnaji sice plnil roli druhého nasazeného, ale v obou setech se mu nepovedlo v důležitých momentech využít své šance.

19:26
Lehečka potvrdil roli favorita

Jiří Lehečka (472.) vstoupil v sobotu do hlavní soutěže chlapecké juniorky, v níž potvrdil roli favorita a pátého nasazeného. V utkání s Britem Harrym Wendelkenem vyhrál hladce 6:2, 6:3.

19:20
Strýcová zvládla i druhý zápas, postupuje v deblu

Po úspěšně zvládnuté dvouhře se Barbora Strýcová představila odpoledne ještě ve 2. kole ženské čtyřhry. Spolu se Su-wej Sie zápasu dominovaly a porazily rusko-švýcarský pár Alexandrovovou a Golubicovou za pouhých 58 minut dvakrát 6:2.

17:06
Jebavý s Oswaldem vybojovali postup do osmifinále

Úspěšný grandslamový turnaj prožívá Roman Jebavý spolu s Rakušanem Philippem Oswaldem. V utkání druhého kola si česko-rakouská dvojice poradila s Rakušany Oliverem Marachem a Jürgenem Melzerem po téměř třech a půl hodinách po setech 7:5, 6:4, 5:7, 7:6(6).

17:03
Šafránek je v Polsku ve finále, vyzve svého krajana

Po postupu Petra Nouzy se do finále turnaje ITF ve Vratislavi probojoval také Václav Šafránek (350.), který potvrdil roli prvního nasazeného a porazil Rusa Alexandra Ševčenka 7:5, 6:2.

17:01
Fruhvirtová prošla do druhého kola juniorky

Linda Fruhvirtová zvládla první překážku v soutěži dívek ve Wimbledonu. V utkání s domácí divokou kartou Destinee Martinsovou zvítězila ve třech setech 6:4, 5:7, 6:1.

16:02
Strýcová zdolala světovou čtyřku, je v osmifinále

Barbora Strýcová (54.) předvedla další ze svých parádních výkonů a ve Wimbledonu si zahraje osmifinále! Česká tenistka pokořila Nizozemku Kiki Bertensovou (4.), jež byla favoritkou zápasu, ve dvou setech 7:5, 6:1. Bertensová přitom rozehrála zápas lépe a dostala se i jako první k brejku. Strýcová ovšem okamžitě srovnala a v deváté hře přežila hned 6 brejkbolů soupeřky. Další průběh utkání už patřil jen české hráčce, jež první set ukořistila pátým setbolem v pořadí a ve druhé sadě od stavu 1:1 vyhrála pět gemů v řadě.

14:54
Nouza vydřel postup do finále

Turnaj v polské Vratislavi zatím zvládá Petr Nouza na jedničku. Český tenista vybojoval už postup do finále. V utkání s Alexejem Zacharovem se ale pořádně nadřel a o své výhře rozhodl až v tiebreaku třetí sady, když svého soupeře zdolal 6:2, 4:6, 7:6(6).

13:24
Kvitová nedala soupeřce šanci

Petra Kvitová má za sebou další úspěšný zápas ve Wimbledonu. V utkání třetího kola proti Polce Magdě Linetteové vyhrála hladce 6:3, 6:2. Česká tenistka o svém vítězství v prvním setu rozhodla ve čtvrté hře, kdy soupeřce prolomila podání a dějství doservírovala. Ve druhé sadě se k dalšímu brejku dostala ve třetím gemu a poté od stavu 2:3 vyhrála tři hry v řadě. Linetteové navíc nepovolila ani jeden brejkbol a postoupila suverénně do osmifinále.