Milovice Indoor Open 2018: Macháč ve hře o další titul, Vrbenský neuspěl

Halový podnik v Milovicích míří pomalu do finiše! V sobotu jsou na programu semifinálové souboje ve dvouhře i ve čtyřhře. Na ryze české finále v singlu bohužel nedojde. Michael Vrbenský totiž nestačil na Němce Negrita, když uhrál jen tři gemy. Do finále se naopak podívá Tomáš Macháč, který si poradil s krajanem Krstevem. O titul si zahrají ve čtyřhře Dominik Langmajer s Danielem Lustigem.

Vrbenský končí v semifinále
Michael Vrbenský (505.) končí na domácím turnaji v Milovicích v semifinále a na ryze české finále bohužel nedojde. Osmnáctiletý tenista nestačil v sobotním duelu na Němce Christopha Negrita (512.), kterému podlehl za hodinu hry po setech 0:6 a 3:6.

Macháč je ve finále
Tomáš Macháč (812.) si zahraje na turnaji v Milovicích o titul! Teprve osmnáctiletý tenista si v sobotním semifinálovém duelu poradil s krajanem Ondřejem Krstevem (1110.), kterého porazil za 77 minut po setech 6:3 a 6:1. Macháč nedávno ovládl turnaj v Opavě a nyní bude mít příležitost získat další titul. Ve finále se mladému českému tenistovi postaví Němec Negritu.

16.11.
Milovice Indoor Open 2018: Češi vybojovali v semifinále tři místa!

15.11.
Milovice Indoor Open 2018: Šest Čechů ve čtvrtfinále! Dál jde také favorit Poljak

14.11.
Milovice Indoor Open 2018: Osmifinále vybojovala devítka domácích hráčů

13.11.
Milovice Indoor Open 2018: Místo v hlavní soutěži vybojovali dva Češi, Štěpánek neuspěl

12.11.
Milovice Indoor Open 2018: Do závěrečného kola kvalifikace postoupila šestice Čechů