Tenisová láska o Vánocích: Keysová randí s nadějí amerického tenisu

- Petr Sumbal

K Vánocům patří láska. A Madison Keysová ji našla, na svém instagramu se po chlubila společným snímkem s americkým tenistou Bjornem Fratangelem, se kterým se dala nově dohromady.

Dvaadvacetiletá americká tenistka prožila výbornou sezonu, vyhrála turnaj v Stanfordu a probojovala se až do finále US Open, které nakonec prohrála s krajankou Sloane Stephensovou. Rok zakončila na 19. místě žebříčku. Do sezony 2018 už Madison Keysová vstoupí jako partnerka Bjorna Fratangela.

Fratangelo je pětadvacetiletý tenista, který patřil a stále ještě patří k největším nadějím amerického mužského tenisu. V roce 2011 Fratangelo vyhrál juniorku na Roland Garros, nyní ale poznává, že přechod do seniorské kategorie bývá často velmi náročný. Nejvýš byl na žebříčku na 99. místě, aktuálně je na 111. pozici a chystá se na kvalifikaci Australian Open.