Denní menu, 10.11.2019: Pantůčková další titul nezískala. Trápila se na returnu

- Radek Štohl

V neděli čeká na české hráče krátký program. Přesto bude v něm o co hrát. Na domácím turnaji v Praze se o čtvrtý titul sezóny neúspěšně snažil Michael Vrbenský, který prohrál s favorizovaným Francouzem. Na podniku v turecké Antalyai se o druhou trofej sezóny ucházela Magdaléna Pantůčková, ve finále ale neuhrála jedinou sadu. Další Češi se budou snažit v kvalifikacích.

NA ROZJEZD

10:30

VRBENSKÝ VE FINÁLE V PRAZE NEPŘEKVAPIL: Michael Vrbenský na titul z Neridé Indoor Open nedosáhl. Mladý Čech ve finále prohrál s třetím nasazeným Manuelem Guinardem (312.), se kterým padl 6:7(3), 3:6. Po sobotním titulu z deblu tak musel zapomenout na double.

Celému zápasu jsme se podrobně věnovali zde

HLAVNÍ CHOD

08:30

M. PANTŮČKOVÁ DRUHOU LETOŠNÍ TROFEJ NEPŘIDALA: Magdaléna Pantůčková (586.) ve finále Antalyai neuspěla. Sedmá nejvýše postavená hráčka turnaje prohrála s Japonkou Šiho Akitaovou (790.) 2:6, 4:6. Pantůčková po neúspěšném prvním setu, ve kterém dvakrát ztratila servis a nevyužila ani jeden ze sedmi brejkbolů, nevstoupila do druhého setu ideálně a hned nabídla soupeřce brejk. Ačkoliv se jí podařilo odpovědět, tak v pátém gemu o podání přišla znovu. Češka během zápasu využila jedinou šanci na returnu z devatenácti pokusů. – Magdaléna Pantůčková (586.) – Šiho Akitaová (JPN, 790.), vzájemné zápasy 0:0

A KDO NEMÁ DOST...

07:30

ŠEVČÍKOVÁ ZVLÁDLA DVA KVALIFIKAČNÍ ZÁPASY: Linda Ševčíková poprvé v kariéře vyhrála dvě utkání na jednom turnaji. Česká hráčka v kvalifikaci nižší kategorie turecké Antalyai porazila Mirabelle Njozeová 6:4, 4:6, 10:4. Následně si dokázala vyšlápnout na sedmou nasazenou Shannon Coxovou, kterou smetla 6:3, 6:0.

Neridé Indoor Open 2019, Praha (muži, CZE, 15 000 USD, tvrdý povrch – hala)