21:59
Beránková titul ze čtyřhry nezískala

Karolína Beránková si musí na čtvrtou deblovou trofej počkat. Osmnáctiletá tenistka společně s parťačkou Georgií Drummyovou prohrály ve finále španělského turnaje v Don Benito proti dvojici Carrillová Marinová, Lindhová Gallegherová 4:6, 5:7. Česko-irský pár ztrácel od úvodních gemů, ve druhé sadě mu nepomohlo ani úspěšné působení na returnu za 4:5, hned poté si ztratil servis.

21:49
Krejčíková druhé semifinále neuhrála

Barbora Krejčíková (132.) ve svém třetím čtvrtfinále dvouhry WTA neuspěla. Třiadvacetiletá hráčka v pátečním večerním střetnutí v Bukurešti prohrála s Martinou Di Giuseppeovou (211.) dvakrát 4:6. Krejčíková v úvodní sadě prohrávala 2:3 a byla na returnu, vzápětí se jí vydařil rebrejk. O druhé podání přišla v deváté hře, na což již nezareagovala. Ve druhém setu Češka hned třikrát neudržela servis, a i když ho dvakrát získala zpátky, opět v devátém gemu podání ztratila.

20:42
Šátral favorita nepřekvapil

Jan Šátral (404.) na challengeru v San Benedettu neprošel do semifinále dvouhry. Český hráč ve čtvrtfinále prohrál s favorizovaným Renzo Olivou (332.) 1:6, 3:6. Během necelé hodiny si čtyřikrát ztratil servis, své dva brejkboly v řadě za stavu 0:2 v prvním setu nevyužil.

19:59
Kr. Plíšková na semifinále nedosáhla

Kristýna Plíšková (92.) bude chybět v semifinále dvouhry Bukurešti. Česká hráčka ve čtvrtfinále prohrála s domácí tenistkou Patricií Marií Tigovou (-) 3:6, 6:3, 3:6. Českou tenistku můžou mrzet především šance z první sady, ve které nevyužila ani jeden ze sedmi brejkbolů. Ve druhém setu Plíšková předváděla skvělý tenis, na začátku třetího dějství ale rychle ztratila servis a po chvíli byl stav z její strany 0:5. Ačkoliv ještě stáhla na 3:5, na obrat to již nestačilo.

19:22
Kerberová již nespolupracuje se Schuttlerem

Angelique Kerberová (13.) po osmi měsících skončila spolupráci s Rainerem Schuttlerem. Německá tenistka, která se v letošním žebříčku dvouhry nachází na jedenácté příčce, informaci oznámila na oficiálním twitterovém účtu.

18:53
Pár Malečková, Škamlová je ve finále ITS Cupu

Jesika Malečková a Chantal Škamlová postoupily do finále čtyřhry na ITS Cupu. Česko-slovenský pár v semifinále přehrál ryze domácí dvojici Klára Hájková, Aneta Laboutková 6:4, 1:6, 10:7.

17:52
Kopřiva s Nouzou jsou ve finále čtyřhry

Vít Kopřiva s Petrem Nouzou na turnaji v Piešťanech dostáli pověst druhé nasazené dvojice a v sobotu si zahrají o titul. Česká dvojice v semifinále přehrála pár Liška, Ščerba 6:4, 7:5, přičemž jen jednou v zápase přišla o servis.

17:37
Allertová přišla o náskok, schytala kanára

Denisa Allertová (324.) nedoplní české trio v semifinále dvouhry olomouckého ITS Cupu. Šestadvacetiletá hráčka ve čtvrtfinále prohrála s Ipek Soyluovou (304.) 6:4, 1:6, 0:6.

16:13
ITS Cup: Detiuc s Markovou vyřadily dvojky

Anastasia Detiuc a Johana Marková nebudou chybět ve finále čtyřhry ITS Cupu. V semifinálovém klání porazily druhý nejvýše nasazený pár podniku Anšbaová, Colmegnaová 6:4, 6:3, přičemž soupeřky si jen jednou v zápase udržely servis.

15:27
Jebavý musí na finále zapomenout

Roman Jebavý a Matwe Middelkoop na turnaji ve švédském Bastadu nepotvrdí roli nejvýše nasazeného páru. Favorité podniku v semifinále čtyřhry nestačili na belgické duo Gille, Vliegen J 6:4, 4:6, 5:10. Jebavý s Middelkoopem přitom před tímto střetnutím neprohráli ani set, ve druhé sadě proti nenasazené dvojici se jim stal osudný třetí gem, v němž při vlastním servisu neuhráli jediný fiftýn. V závěrečném super tiebreaku česko-nizozemský pár rychle prohrával 0:3 a 2:6, ztrátu již dohnat nedokázal.

15:19
Veselý bude hrát v Gstaadu

Jiří Veselý (142.) se krátce před začátkem turnaje v Gstaadu dostal do hlavní soutěže dvouhry. Český tenista byl původně vedený jako náhradník, po odhlášení několika hráčů, včetně posledního Matteo Berrettiniho (20.), však švýcarský turnaj nevynechá.

15:16
ITS Cup: Semifinále vybojovala třetí Češka

Jesika Malečková (395.) je třetí českou hráčkou, která postoupila do semifinále dvouhry olomouckého ITS Cupu. Domácí tenistka ve čtvrtfinále neměla velké problémy se Slovenkou Chantal Škamlovou (563.), kterou porazila 6:2, 6:3.

15:13
Vocel utrpěl kanára, uhrál dva gemy

Matěj Vocel (-) v prvním letošním čtvrtfinále dvouhry neuspěl. Český hráč na turnaji v německém Kasselu padl se sedmým nasazeným Lucasem Gerchem (474.) 0:6, 2:6, za čtyřiašedesát minut hry nevyužil ani jeden ze tří brejkbolů.

15:10
Kopřiva ztratil vedení proti sedmičce

Vít Kopřiva nebude hrát o finále dvouhry v Piešťanech. Třetí nasazený ve čtvrtfinále prohrál proti sedmému nasazenému Marko Miladinovičovi 6:3, 2:6, 2:6.

15:07
Bouzková zvládla semifinále čtyřhry

Marie Bouzková si v kazašském Nur-Sultanu zahraje druhé letošní deblové finále. Dvacetiletá Češka s parťačkou Vivian Heisenovou v semifinále přehrály dvojici Abduraimovová , Kostičová 7:5, 6:1.

14:04
Zarycká urputné čtvrtfinále nedotáhla

Anastasia Zarycká (229.) nezvládla uspět ve svém největším čtvrtfinále dvouhry. Jednadvacetiletá hráčka na podniku nižší kategorie "osmdesátky" ve francouzském Biarritzu nestačila na čtvrtou nasazenou Viktoriji Tomovovou (249.) 6:4, 4:6, 6:7(5). Zarycká v závěrečném setu prohrávala již 1:4 a byla dva brejky pozadu, následně ale vyrovnala na 4:4. Ačkoliv ve dvanácté hře na returnu odvrátila mečbol, v tiebreaku nezažehnala druhou hrozbu ukončení zápasu.

13:15
Kolář nedopodával set a vypadl

Zdeněk Kolář (249.) na challengeru v Amersfoortu skončil ve čtvrtfinále dvouhry. Český tenista v zápase o semifinále prohrál s třetím nasazeným Blaz Rolou (164.) 5:7, 4:6. Kolář v úvodu prohrával 0:2, následně soupeře ale dotáhl a za stavu 4:4 mu vzal servis. Brejk nepotvrdil a v první sadě už gem nezískal. Ve druhém dějství se Čech dostal do vedení 3:2, slibný stav ovšem ztratil a prohrával 3:5. V deváté hře sice uspěl na returnu, protihráč však komplikace nepřipustil a získal rozhodující brejk.

12:23
Poljak otočil semifinále čtyřhry

David Poljak po dopoledním postupu do semifinále dvouhry zvládl utkání o finále čtyřhry. Český tenista a jeho parťák Koray Kirci zvrátili klání proti nenasazenému páru Haliak, Michailiuk, který porazili 3:6, 6:2, 10:8. Pro Poljaka se bude jednat o třetí finále deblu v sezóně, v obou předchozích na titul nedosáhl.

12:20
Nouza jedničku v Piešťanech nepřelstil

Petr Nouza (-) na turnaji nižší kategorie v Piešťanech vypadl ve čtvrtfinále dvouhry. Dvacetiletý Čech v utkání o semifinále prohrál s nejvýše nasazeným Lukášem Kleinem (464.) 6:7(3), 4:6, ačkoliv v prvním setu vedl 5:3.

11:40
ITS Cup: Detiuc a Marková jsou v semifinále

Turnaj nižší kategorie v Olomouci se dočkal prvních dvou semifinalistek dvouhry, v obou případech se jedná o české hráčky. Anastasia Detiuc (459.) zametla s třetí nasazenou Ulrikke Eikeriovou (239.) 6:3, 6:2, v témže čase postoupila také Johana Marková (571.), dvacetiletá hráčka vyřadila úspěšnou německou tenistku z kvalifikace Tayisiyu Mordergerovou (771.) 6:2, 6:4.

10:05
Poljak téměř po roce uhrál semifinále

David Poljak (566.) se poprvé od konce loňských prázdnin pokusí vybojovat finále dvouhry. Třiadvacetiletý Čech na turnaji nižší kategorie v Telavi nezaváhal ve čtvrtfinále proti George Tsivadzemu (-), kterého porazil 7:6(5), 6:0. Prvního nasazeného Poljaka v semifinále bude čekat osmička turnaje Yan Bondarevskij (-).

09:10
Bouzková je bez ztráty setu v semifinále

Marie Bouzková (104.) obhájí semifinále turnaje nižší kategorie v kazašském Nur-Sultanu. Česká tenistka se mezi čtyři nejlepší hráčky "osmdesátky" dostala bez ztráty setu, ve čtvrtfinále přehrála Caglu Buyukakcayovou (252.) 6:3, 7:6(3).