18:15
Strýcová vybojovala finále ve čtyřhře

Porážku v semifinále dvouhry hodila Barbora Strýcová rychle za hlavu a v semifinále čtyřhry spolu se Su-wej Sie předvedly doslova krasojízdu do souboje o titul. Za pouhých 58 minut zvítězil česko-tchajwanský pár 6:0, 6:3 nad duem Ostapenková, Voskobojevová a o turnajový primát si zahrají s německo-nizozemskou dvojicí Grönefeldová, Schuursová.

18:01
Krejčíková si o titul zahraje s Allertovou

Po postupu Denisy Allertové se do finále probojovala také nejvýše nasazená Barbora Krejčíková. Oproti své krajance ovšem neměla tak náročný zápas a potvrdila naopak roli velké favoritky proti Rumunce Lauře-Ioaně Paarové, kterou hladce porazila 6:2, 6:2 za pouhých 64 minut. Do zápasu přitom vstoupila nejhůře, jak mohla, a hned první gem na podání prohrála. Od stavu 0:2 ovšem vyhrála osm her v řadě a dostala se do vedení 6:2, 2:0. Paarové sice posléze dovolila srovnat krok ve druhém setu, avšak od stavu 2:2 opět vládla kurtu česká hráčka.

16:59
Allertová po tříhodinovém boji postoupila do finále

Denisa Allertová, jež na turnaji ve Starých Splavech startuje díky divoké kartě, prošla až do finále! V semifinálovém bitvě se sedmou nasazenou Alexandrou Cadantuovou vyhrála po nekonečných 183 minutách po setech 6:4, 6:7(3), 6:4. Zápas přitom tak dlouhý být nemusel, Allertová měla i ve druhé sadě šance, aby duel zakončila, ale v dlouhé tahanici, zejména v maratonském dvanáctém gemu, se jí uspět nepodařilo. Ve třetí sadě se pak dostala do velkých problémů, když prohrávala 2:4, ale sérií čtyř gemů v řadě skóre otočila a vybojovala druhé finále v sezoně.

14:22
Strýcová na Bartyovou nevyzrála, v Birminghamu končí

Barbora Strýcová (51.) nedokázala v anglickém Birminghamu najít recept na světovou dvojku Ashleigh Bartyovou. S favorizovanou Australankou prohrála ve dvou setech 4:6, 4:6. Ve druhém setu byla blízko vedení, když hned ve druhé hře měla dva brejkboly. Využít je ovšem nedokázala, stejně jako neproměnila tři brejkboly v sadě první. Bartyová o svém vítězství definitivně rozhodla v deváté hře, kdy prorazila servis české hráčky a duel dopodávala. Ve finále si Australanka zahraje nejen o titul, ale i o post světové jedničky.