23:57
Vondroušová předvedla obrat s Ostapenkovou

Markéta Vondroušová (61.) si stejně jako v uplynulé sezóně zahraje osmifinále dvouhry v Indian Wells. Devatenáctiletá tenistka ve třetím kole porazila Jelenu Ostapenkovou (22.) 4:6, 6:3, 6:4, když v závěrečné sadě byla dvakrát brejk pozadu. Vondroušová si o nejlepší výsledek z prestižní akce zahraje proti Simoně Halepové (2.).

09:18
Voráčová na titul v Mexiku nedosáhla

Renata Voráčová v páru s Paraguaykou Veronicou Cepedeovou Roygovou titul v mexickém Iraputau nezískala. Česká deblistka prohrála na 75 minut po třísetovém duelu novozélandsko-australské dvojici Paige Houriganová, Astra Sharmaová 1:6, 6:4, 10:12.

02:46
Kvitová neudržela vedení, v Indian Wells končí

Pro Petru Kvitovou (3.) končí letošní ročník Indian Wells už ve 2. kole. Česká tenistka trochu doplatila na krutý los, který jí nadělil Američanku Venus Williamsovou (36.). Zápas však měla pevně ve svých rukách a vedla už 6:4, 3:0 s výhodou dvou brejků. Náskok ve druhém setu neudržela a nedokázala dopodávat ani vedení 4:3 v setu třetím. Po prohře 6:4, 5:7, 4:6 se s turnajem loučí.

02:02
Plíšková slaví po obratu postup

Karolína Plíšková (5.) má za sebou úspěšný vstup do turnaje v Indian Wells. Česká tenistka sice prohrála první set s Japonkou Misaki Dojovou (121.) v tiebreaku, ale v dalších dvou sadách předvedla suverénní výkon a po výhře 6:7(4), 6:1, 6:1 postoupila do 3. kole. V něm si zahraje s další kvalifikantkou Ysaline Bonaventurovou (144.).