19:57
Plíšková se odhlásila ze Sydney

Čerstvá vítězka turnaje v Brisbane Karolína Plíšková se příští týden nepředstaví v Sydney. Šestadvacetiletá česká tenistka měla na tomto turnaji plnit roli nasazené šestky. Ze Sydney se odhlásila také finalistka z Brisbane Lesja Curenková.

13:18
Nišikori zvládl finále v Brisbane

Japonský tenista Kei Nišikori (9.) vstoupil do nové sezony nejlepším možným způsobem. Na turnaji v australském Brisbane dokázal vybojovat turnajový titul, když ve finále porazil Rusa Daniila Medveděva (16.) po setech 6:4, 3:6, 6:2.

10:26
Plíšková slaví po obratu titul z Brisbane!

Česká tenistka Karolína Plíšková byla na pokraji porážky, ale za stavu 3:5 ve druhém setu zabrala a předvedla velký obrat! Ztracené podání si od Lesji Curenkové vzala zpět a šňůrou sedmi gemů v řadě zcela otočila vývoj zápasu. Plíšková po výhře 4:6, 7:5, 6:2 slaví svůj druhý titul z australského turnaje.

10:22
Andreescuová senzaci nedotáhla, titul v Aucklandu získala Görgesová

Bianca Andreescuová (152.) na turnaji v novozélandském Aucklandu titul nezískala. Senzace tohoto týdne podlehla ve finále německé tenistce Julii Görgesové (14.) po setech 6:2, 5:7, 1:6.

08:08
Štefková si ve čtyřhře spravila chuť a slaví vítězství

Ačkoliv ve dvouhře turnajový primát nevybojovala, ve čtyřhře se Barbora Štefková z vítězství nakonec raduje. Společně s Nizozemkou Michaellou Krajicekovou vyhrály nad tchaj-wanskou dvojicí Čchen, Wu 6:4, 6:7(3), 12:10 a slaví zisk hongkongského titulu.

08:05
Štefková titul nevybojovala

Turnaj v Hong Kongu se nakonec české vítězky ve dvouhře nedočkal. Barbora Štefková (301.) v souboji s teprve patnáctiletou Darjou Lopateckou (492.) prohrála za necelou hodinu a půl hry 4:6, 2:6 a na svůj první singlový titul od roku 2016 si bude muset ještě počkat.

08:01
Siniaková se v Sydney kvalifikovala

Kateřina Siniaková (31.) zvládla v australském Sydney projít kvalifikací a zahraje si hlavní soutěž turnaje napěchovaného hvězdami. Česká tenistka ve finálovém kole přehrála Američanku Bernardu Peraovou (69.) po setech 6:3, 6:4 a stala se jedinou Češkou, jíž se podařilo v kvalifikaci uspět.

Svou dohrávku prvního kola totiž nezvládla Barbora Strýcová (33.). Ta vedla nad Kazaškou Zarinou Dijasovou (89.) 5:7, 6:3, 3:1, než jejich vzájemný souboj v sobotu přerušil déšť. Nedělní dohrávka ale zkušené české tenistce vůbec nevyšel a rozhodující sadu prohrála 4:6.