13:41
Kilnarová v Dubaji končí

Monika Kilnarová (325.) dohrála na stotisícovém podniku v Dubaji v úvodním kole. Na divokou kartu startující Češka v pondělí nestačila na Ukrajinku Katarinu Zavackou (185.), s níž prohrála dvakrát 4:6. Devatenáctiletá Kilnarová doplatila na nepovedené koncovky setů, když v obou dějstvích ztratila za stavu 4:5 servis.

09:30
Krejčíková se v Dubaji nekvalifikovala

Barbora Krejčíková (206.) si hlavní soutěž štědře dotovaného turnaje ITF v Dubaji nezahraje. Češka, která byla nejvýše nasazenou hráčkou kvalifikace, nezvládla po dvou přesvědčivých vítězstvích rozhodující souboj s Běloruskou Julií Hatoukovou (298.). Osmnáctileté soupeřce podlehla Krejčíková, jež si musela za stavu 0:3 v rozhodujícím setu vyžádat i přestávku na ošetření, za 2 hodiny a 13 minut 3:6, 7:5 a 2:6.