18:46
Premiérový titul také pro Edmunda

Brit Kyle Edmund (15.) potvrdil ve finále turnaje v Antverpách roli favorita, když porazil zkušeného francouzského tenistu Gaela Monfilse. Byla to ale třísetová bitva, která se hned ve dvou setech rozhodovala v tiebreaku. Do vedení šel nejprve Monfils – první sadu vyhrál 6:3. Jeho soupeř pak ale začal předvádět mnohem lepší výkon a následující sety získal v poměru 7:6(2) a 7:6(4). Třiadvacetiletý tenista tak slaví svoji první trofej na okruhu ATP.

17:22
Tsitsipas má svoji první trofej

Dvacetiletý Řek Stefanos Tsitsipas (16.) si ve Stockholmu dokráčel pro svůj první titul na okruhu ATP. Ve švédské metropoli ve finále porazil Ernestse Gulbise (145.) dvakrát 6:4 za 82 minut. Pro Tsitsipase to bylo třetí finále v kariéře. V předchozích dvou soubojích o titul nestačil na Rafaela Nadala. Nejprve mu podlehl v Barceloně, poté v Torontu.

16:51
Mannarino zůstává finálovým smolařem

Již šestkrát se Adrian Mannarino (49.) dokázal na okruhu ATP probojovat do přímého souboje o titul. Jeho finálová úspěšnost je však nulová. Naposledy svoji strašidelnou bilanci potvrdil v Moskvě, kde nestačil na domácího Karena Chačanova. Ani ne za hodinu vyhrál ruský bojovník dvakrát 6:2, pro něhož to je celkově třetí trofej v kariéře.

16:43
Malečková je ve finále kvalifikace

Hlavní soutěž na podniku ve francouzském Poitiers startuje již zítra a o krok blíž je jí česká tenistka Jesika Malečková (286.). Ve druhém kole kvalifikace byla jasnou favoritkou, což také na samotném kurtu prokázala. Domácí Loudmillu Bencheikhovou (1227.), která se do kvalifikace dostala díky divoké kartě, porazila 6:3 a 6:2. Nyní tak čtyřiadvacetiletou hráčku čeká poslední překážka, kterou bude jiná francouzská tenistka Audrey Albieová (287.).

15:19
Plíšková porazila loňskou šampionku

Nečekaně skvěle se předvedla Karolína Plíšková (5.) na úvod singapurského Turnaje mistryň. Čekala na ni vítězka loňského ročníku prestižního vyvrcholení sezóny a první nasazená Caroline Wozniacká (2.). Takřka precizní tenis předváděla česká teniska, zatímco její soupeřka nevídaně často dělala zbytečné chyby. I díky tomu Plíšková vyhrála za hodinu a 34 minut 6:2 a 6:4. Spolu s Elinou Svitolinovou, jež porazila Kvitovou, tak vede Bílou skupinu. S Wozniackou sehrála Plíšková desátý vzájemný zápas v kariéře a jednalo se o čtvrté vítězství.

13:25
Krejíčková se Siniakovou světovými jedničkami

Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou jsou v aktuálním pořadí žebříčku WTA nejlepším párem světa! Česká dvojice vystřídala na první pozici Maďarku Timeu Babosovou. Krejčíková se Siniakovou, které v letošní sezoně získaly dva grandslamové tituly, vystoupaly na pozici světových jedniček poprvé v kariéře.

13:13
Tomanová titul nevybojovala

Nikola Tomanová končí svou spanilou jízdu turnajem v tuniském Monastiru před samotným vrcholem. Dvaadvacetiletá tenistka nestačila ve finálovém souboji na Rumunku Ilonu Georgii Ghioroaiovou (466.), které podlehla po více než dvouhodinové bitvě po setech 3:6, 6:4 a 1:6. Tomanová si tak na premiérový titul z okruhu ITF bude muset počkat.

12:43
Kvitová podlehla Svitolinové

Petra Kvitová (7.) nezvládla úvodní duel letošního Turnaje mistryň. Česká tenisová dvojka podlehla v zahajovacím zápase v Singapuru Ukrajince Elině Svitolinové (6.) za hodinu a půl po setech dvakrát 3:6. Kvitové se tak komplikuje cesta do případného semifinále, avšak stále má před sebou dva zápasy.

11:09
Marková na titul nedosáhla

Johana Marková (670.) zlatou tečku nad turnajem v turecké Antalyi nepřidala. Devatenáctiletá tenistka až do finále neztratila ani set, avšak v souboji o titul neuspěla. Nasazená čtyřka nestačila v nedělním dopoledním duelu na Britku Emmu Raducanuovou (828.), turnajovou sedmičku, které podlehla za hodinu a půl po setech 4:6 a 2:6. Marková si z Antalyi odveze alespoň titul ze čtyřhry, ve které uspěla po boku Magdaleny Pantůčkové.