21:16
Plíšková hladce porazila Radwaňskou

Úspěšný vstup do turnaje v Cincinnati má za sebou světová osmička Karolína Plíšková. České hráčce se podařilo v prvním kole překonat Polku Agnieszku Radwaňskou (38.), jíž porazila za 91 minut hry dvakrát 6:3. V utkání se jí sice moc nedařilo na servisu, když trefila hned pět dvojchyb, ale z osmi brejkbolů dokázala hned sedm odvrátit a naopak sama na returnu proměnila 4 z 15 příležitostí.

19:36
Štyler při své premiéře na challengeru prohrál

Divokou kartu obdržel v německém Meerbuschi Ondřej Štyler, který ale pro úvodní kolo místního challengeru vyfasoval hodně náročný los. Zahrát si musel proti osmému nasazenému Němci Rudolfu Mollekerovi (259.) se kterým prohrál za 78 minut 3:6, 4:6.

19:16
Vondroušová se v Cincinnati loučí v 1. kole

Neúspěšný start do americké šňůry turnajů má za sebou Markéta Vondroušová (102.). Česká tenistka v prvním kole v Cincinnati prohrála se světovou šestnáctkou Ashleigh Bartyovou z Austrálie po setech 3:6, 5:7 a mrzet ji může zejména druhý set. V něm totiž vedla už 5:3 a měla dokonce setbol. Ten ale využít nedokázala a čtyřmi prohranými gemy v řadě se s turnajem rozloučila.

16:09
Detiuc na favoritku nevyzrála

Turnaj na Kanárských ostrovech skončil hned v prvním kole pro Anastasii Detiuc (416.), která nestačila na pátou nasazenou Basak Erajdinovou (262.) z Turecka. Česká tenistka po bojovném výkonu z prvního setu po prohře herně odpadla a prohrála ve dvou setech 5:7, 1:6.

16:09
Kolář zahájil v Itálii výhrou

Zdeněk Kolář (219.) úspěšně vstoupil do turnaje v italském Cordenonsu. Český tenista si v úvodním kole poradil se Španělem Carlosem Gomezem-Herrerou (288.), jehož porazil za 87 minut hry 6:3, 6:4. Kolář přitom vstoupil do utkání ztraceným podáním a prohrával 0:2. Okamžitě se však dostal k rebrejku po maratonském gemu, v němž proměnil až osmý brejkbol. Od stavu 2:3 pak vyhrál čtyři gemy v řadě a první set ovládl. Ve druhém dějství se ke klíčovému brejku dostal v desáté hře, když zároveň proměnil hned první mečbol.

15:45
Poljak postupuje v Minsku

David Poljak (462.), který v běloruském Minsku plní roli nasazené trojky, úspěšně vstoupil do turnaje a prošel do osmifinále. V souboji s Rusem Denisem Macukevičem (880.) zvítězil za 96 minut ve dvou setech 7:6(2), 6:3.

14:16
Gengel v Bělorusku nezaváhal

Marek Gengel (803.) se na Futures v Minsku dostal do osmifinále dvouhry. Český tenista v prvním kole zvládl roli favority, když neztratil sadu s Beibit Žukajevem (1699.), kterého přehrála 7:5, 6:2.

13:07
Zarycká si vyšlápla na sedmičku

Anastasia Zarycká (342.) na ITF v německém Lipsku vybojovala osmifinálovou účast ve dvouhře. Zarycká v prvním kole překvapila sedmou nejvýše nasazenou Nizozemku Cindy Burgerovou (271.), kterou za hodinu a tři čtvrtě porazila 7:5, 6:2.

12:35
Duda po dešti zavelel k obratu

Filip Duda (887.) v nizozemském Oldenzaalu zvládl úvodní kolo dvouhry, ve kterém porazil osmého nasazeného Niki Takuta (612.) 5:7, 6:2, 6:0. Duel zkraje druhého setu přerušil déšť, po němž se na kurt lépe vrátil Duda, ten ve zbytku zápasu přišel o jedinou hru.

11:07
Šumová překvapivě utrpěla debakl

Diana Šumová (649.) na ITF v nizozemském Oldenzaalu prohrála v prvním kole. Pátá nasazená nestačila na domácí tenistku startující na divokou kartu Arianne Hartonovou (925.) 1:6, 2:6.

08:25
Štefková v Thajsku zahájila výhrou

Barbora Štefková (451.) na ITF v thajském Nonthaburi postoupila do osmifinále dvouhry. Česká tenistka, která minulý týden na stejném místě dosáhla finálové účasti, v úterý porazila Juki Tanakaovou (504.) 6:1, 7:5, když ve druhém setu dopodávala až na druhý pokus.

04:47
Djokovič využil až devátý mečbol

Velké problémy s uzavřením duelu prvního kola dvouhry měl v Cincinnati Novak Djokovič (10.). Srbský tenista proti domácímu Steve Johnsonovi (33.) sice vyhrál 6:4, 7:6(4), ve druhém setu ale dokázal využít až devátý mečbol. Ještě předtím Djokovič promrhal vedení 3:0 a za stavu 3:4 na returnu byl o brejk pozadu.

04:37
Siniaková prohrála čtvrtý zápas v řadě

Kateřina Siniaková (54.) se ve dvouhře trápí. Česká tenistka se nedočkala výhry ani ve čtvrtém zápase po sobě, v Cincinnati prohrála s Rebeccou Petersonovou (72.) 6:2, 4:6, 1:6. Siniaková po úvodním setu měla ve druhém setu náskok brejku, za stavu 3:2 ale neudržela podání. Češka od dané chvíle uhrála jenom dva gemy, naopak tenistka z kvalifikace se může radovat z postupu do druhého kola.

03:49
Murray vypadl již v prvním kole

Andy Murray (375.) podruhé v kariéře na Masters v Cincinnati skončil po úvodním zápase dvouhry. Britský tenista v prvním utkání na podniku nestačil na šestnáctého nasazeného Lucase Pouilleho (17.) 1:6, 6:1, 4:6, se kterým prohrál vůbec poprvé z pěti vzájemných duelů.

02:36
Kvitovou vyzve Serena Williamsová

Petra Kvitová (6.) se o postup do osmifinále dvouhry v Cincinnati utká se Serenou Williamsovou (27.). Americká tenistka na úvod podniku smetla Darju Gavrilovovou (23.) 6:1, 6:2.