19:57
Smitková v Ilkley prošla do osmifinále

Úspěšná kvalifikantka Tereza Smitková (235.) zvládla po tříkolové kvalifikaci vítězně vstoupit i do hlavní soutěže britského travnatého turnaje v Ilkley. Česká tenista si poradila v úvodním kole s Italkou Deborah Chiesaovou (148.) po setech 7:5, 7:6(6). V prvním setu Smitková přitom prohrávala už 3:5, ale čtyřmi gemy v řadě úvodní dějství vybojovala. Ve druhém setu pak Smitková od stavu 0:2 vyhrála pět her v řadě, nicméně postup si výrazně zkomplikovala a musela do tiebreaku, ve kterém ztratila vedení 6:2, ale nakonec přeci jen zápas dotáhla do vítězného konce po výhře 8:6.

19:50
Krejčíková se Siniakovou pokračují na vítězné vlně

Šampionky z grandslamového French Open, Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková, navázaly na své výkony z Paříže a vítězně vstoupily do čtyřhry v Birminghamu. V úvodním kole se utkaly s německo-českou dvojicí Julií Görgesovou a Karolínou Plíškovou v pikantním deblu, který nakonec měl jen jedny vládkyně. Favorizované Krejčíková se Siniakovou v utkání odvrátily všech pět brejkbolů soupeřek a o svém vítězství 6:4, 6:4 rozhodly v prvním gemu úvodní sady a třetí hře druhého setu, kdy dosáhly na klíčové brejky.

17:54
Šafránek utržil těžký debakl

Na osmifinále turnaje v Popradu rozhodně nebude v dobrém vzpomínat Václav Šafránek (253.). Tomu se v utkání proti šestému nasazenému Attilovi Balaszovi (206.) podařilo za celý zápas udržet jen jednou podání a vzhledem k tomu, že na returnu se neprosadil, utržil výrazný debakl 1:6, 0:6, který se rodil pouhých 54 minut.

17:52
Peschkeová si v Birminghamu zahraje semifinále

Květa Peschkeová s Nicole Melicharovou zvládly náročný duel s rusko-španělskou dvojici Darjou Kasatkinovou a Garbine Muguruzaovou, jež porazily 1:6, 7:6(5), 14:12. Česko-americký pár čelil v supertiebreaku dvěma mečbolům, ale oba dokázal odvrátit a duel urvat na svou stranu.

17:49
Šafářová se Štefkovou jsou ve čtvrtfinále

Úspěšný vstup do soutěže čtyřhry na Mallorce mají za sebou Lucie Šafářová s Barborou Štefkovou. Český pár v pikantním souboji s další Češkou Renatou Voráčovou, s níž hrála Monique Adamczaková, zvítězil za 62 minut 6:3, 6:3.

16:54
Paroulek je potřetí letos ve čtvrtfinále

Osmnáctiletý Tadeáš Paroulek (986.) vybojoval v Budapešti své třetí letošní čtvrtfinále. V utkání druhého kola se sedmým nasazeným Jellem Selsem (478.) dokázal český kvalifikant otočit vývoj zápasu a vyhrát 4:6, 6:1, 6:2.

14:10
Pavlásek deklasoval domácího hráče

Adam Pavlásek (142.) na turnaji v Popradu doslova prolétl do čtvrtfinále. Český tenista ve druhém kole narazil na domácího Andreje Glvače (1595.), jehož porazil za pouhých 54 minut 6:2, 6:0. Od stavu 3:2 zazářil sérií devíti vyhraných gemů v řadě.

13:45
Malečková prohrála se sedmnáctiletou Švýcarkou

Konec na turnaji ve švýcarském Klosters připravila pro Jesiku Malečkovou (293.) v osmifinále teprve sedmnáctiletá Simona Waltertová (442.). Té se podařilo zkušenější soupeřku porazit za necelé dvě hodiny 2:6, 6:2, 6:4.

12:49
Kolodziejová musela zápas s kvalifikantkou otáčet

Těžké utkání má za sebou na turnaji ve Švýcarsku Miriam Kolodziejová (311.). Jednadvacetiletá Češka si o postup do čtvrtfinále zahrála s belgickou kvalifikantkou Greet Minnenovou (578.), jež vstoupila do duelu vyhraným prvním setem. Kolodziejová ale posléze zabrala a vítězstvím 4:6, 6:3 a 6:3 nakonec naplnila roli favoritky.

12:46
Hradecká druhé letošní vítězství nepřidala

Dvouhra na turnaji ve švýcarském městě Klosters pro Lucii Hradeckou (366.) skončila. Češka zaznamenala v pondělí po zranění první letošní singlové vítězství, na to ale ve středu v souboji s Italkou Georgiou Bresciaovou (248.) nenavázala, když prohrála za hodinu a 39 minut ve dvou setech 4:6 a 5:7.

12:43
Beránková ztratila jen tři gemy

Karolína Beránková (989.) postoupila na patnáctitisícovém turnaji v Kaltenkirchenu do osmifinále. Sedmnáctiletá Češka nedala v souboji prvního kola hlavní soutěže šanci o dva roky starší kvalifikantce Sofii Gorovitsové (-), kterou zdolala 6:0 a 6:3. S německou tenistkou bude hrát Beránková odpoledne ještě v deblu – tentokrát na jedné straně kurtu.

12:39
Kolářovi skrečovala turnajová jednička

Zdeněk Kolář (235.) si na challengeru v Popradu zahraje o semifinále. Český hráč vyhrál v souboji s nejvýše nasazeným Geraldem Melzerem (108.) první set 6:4, poté se favorizovaný Rakušan rozhodl zápas pro zdravotní problémy skrečovat.

10:07
Berdych se odhlásil z Queensu

Po úterní porážce s Francouzem Benneteauem (66.) Tomáš Berdych (19.) na turnaji v londýnském Queen´s Clubu definitivně skončil. Český hráč měl původně ve středu nastoupit po boku Španěla Verdasca ještě do čtyřhry, v níž se měl utkat s grandslamovými vítězi Novakem Djokovičem a Stanem Wawrinkou, českého hráče ale nepustí do hry bolavá záda.