18:37
Francie podesáté v historii získala Davis Cup!

Francouzští tenisté si v roce 2017 podmanili Davisův pohár, když ve finále porazili Belgii 3:2 na zápasy. V závěrečném utkání si Lucas Pouille jednoznačně poradil se Steve Darcisem, kterého porazil 6:3, 6:1, 6:0. Francie se Davis Cupu dočkala poprvé od roku 2001 a celkově podesáté v historii.

16:28
Goffin porazil Tsongu, finále Davis Cupu rozhodne až pátý zápas

Francouz Jo-Wilfried Tsonga nezvládl úlohu favorita a v prvním nedělním zápase finále Davis Cupu podlehl Davidu Goffinovi z Belgie hladce 0:3 na sety (6:7(5), 3:6, 2:6). Goffin potvrdil skvělou formu a vynutil tak pro Belgii rozhodující pátý finálový zápas. V něm se utká Francouz Lucas Pouille s Belgičanem Stevem Darcisem.

14:15
Sabalenková vybojovala první titul na okruhu WTA

Běloruská tenistka Aryna Sabalenková (96.) slaví svou premiérovou trofej na nejvyšší úrovni! Na turnaji v indické Bombaji vyhrála podnik WTA 125k Series, když ve finále porazila Slovinku Dalilu Jakupovičovou (252.) 6:2, 6:3. Sabalenková prožívá v mnohém přelomovou sezonu. Kromě dnešního titulu se prokousala stabilně do elitní světové stovky a s běloruským týmem si zahrála finále Fed Cupu, ve kterém však v Minsku Bělorusky nestačily na Američanky.

13:05
Kotov ovládl turnaj ve Valašském Meziříčí

Finálové střetnutí ve Valašském Meziříčí se muselo obejít bez české účasti a titul si nakonec odváží Rus Pavel Kotov (528.). Pátý nasazený ve finále porazil francouzského kvalifikanta a přemožitele Marka Gengela ze semifinále Dana Addeda (1090.), kterého přehrál za 71 minut 6:0, 7:5. Devatenáctiletý Kotov vybojoval svůj třetí titul v této sezoně.

11:44
Nejedlý slaví první titul od roku 2015!

Český tenista Pavel Nejedlý (1120.) vybojoval v turecké Antalyi svůj první titul od roku 2015, kdy triumfoval na turnaji ITF v Bosně. Úspěšný kvalifikant nenašel přemožitele ani v kvalifikaci, ani v hlavní soutěži, a ve finále otočil zápas proti nejvýše nasazenému Alexanderovi Lazovi (359.) z Bulharska, jehož porazil 3:6, 6:2, 6:4. Nejedlý po prohraném prvním setu přebral otěže zápasu a suverénním výkonem v dalších dvou setech zastínil favorita utkání. Ve třetím setu sice čelil dvěma brejkbolům, ale oba odvrátil a došel si pro vítězství.