23:13
Dimitrov otočil duel se Sockem a je ve finále Turnaje mistrů

Finále proti Davidu Goffinovi (8.) si zahraje Grigor Dimitrov (6.). Bulharský tenista ve druhém semifinále obrátil utkání proti Jacku Sockovi (9.), kterého porazil 4:6, 6:0, 6:4. Dimitrov sice v úvodním setu získal rychlý brejk, v pátém a devátém gemu ale ztratil podání a nechal Američana dojít pro první sadu. Ve druhém dějství vybojoval výše postavený hráč na žebříčku tři brejkboly a všechny je využil, naopak soupeř si při jeho podání nevěděl rady. V závěrečném dějství Dimitrov získal brejk v osmé hře, aby v následujícím gemu po dvou odvrácených brejkbolech a čtvrtém využitém mečbolu duel ukončil.

20:55
Kontinen s Peersem krok od obhajoby titulu

Henri Kontinen a John Peers se znovu po roce dostali na Turnaji mistrů do finále čtyřhry. Finsko-australský pár ve druhém semifinále porazil debl Jamie Murray, Bruno Soares 7:6(2), 6:2. V boji o druhý titul ze závěrečného turnaje sezóny v řadě se Kontinen s Peersem utkají proti dvojici Kubot, Melo.

17:48
Vaňková si titul z deblu ujít nenechala

Kateřina Vaňková si na podniku ITF v polské Zawadě dokráčela pro titul ze čtyřhry. Česká tenistka společně s Tenou Lukasovou ve finálovém duelu porazily dvojici Forysová, Šitkouská, se kterou si poradily 6:4, 3:6, 10:4.

17:13
Federer proti Goffinovi neudržel vedení a sedmý titul nezíská!

Roger Federer (2.) si letos pro sedmý titul z Turnaje mistrů nedojde. Švýcarský tenista v semifinálovém utkání nestačil na Davida Goffina (8.), se kterým prohrál 6:2, 3:6, 4:6. Federer po snadné úvodní sadě ve druhém a třetím setu dvakrát zkraje dějství ztratil servis a ačkoliv měl vždy jednu příležitost k tomu, aby soupeře brejkl, tak na Belgičana nakonec vyzrát nedokázal. Goffin tak po vítězství nad Nadalem v základní skupině přidal do sbírky další velký skalp. Po něm se v neděli utká o titul s vítězem druhého semifinále mezi Dimitrovem (6.) a Sockem (9.).

16:10
Vrbenský s Vocelem ve finále čtyřhry v Říčanech

Do finále čtyřhry ITF podniku v Říčanech se jako první probojoval debl Matěj Vocel, Michael Vrbenský. Česká dvojice v semifinálovém duelu přehrála pár Petr Noza, David Škoch, který porazila 6:3, 7:6(6).

14:32
Kubot s Melem si zahrají finále Turnaje mistrů

Polsko-brazilský pár Lukasz Kubot a Marcelo Melo dokázali v semifinále ATP Finals porazit americkou dvojici Ryana Harrisona a Michaela Venuse 6:1, 6:4 a vybojovali postup do finále! Favorité zápasu přitom ve čtvrtém gemu druhého setu čelili hned dvěma brejkbolům, a pokud by povolili soupeřům je využít, utkání se mohlo vyvíjet zcela jinak. Kubot s Melem však zaváhání nepřipustili a o své výhře následně rozhodli v deváté hře.

14:19
Jaloviec si zahraje o třetí titul v řadě!

Český tenista Marek Jaloviec (268.) dominuje domácím halovým futurům! První nasazený vyhrál v sobotním semifinále už počtrnácté v řadě a po vítězství 6:1, 6:1 nad Michalem Konečným (422.) postoupil do svého třetího finále za sebou. Po titulech v Opavě a Milovicích tak usiluje o svou třetí trofej během tří týdnů.

13:03
Pantůčková titul ze čtyřhry nezískala

Velmi blízko byla po postupu do finále dvouhry Magdaléna Pantůčková také druhého sobotního vítězství. Už ve finále čtyřhry ale s Ruskou Polinou Bachmutkinovou nestačily na první nasazené domácí hráčky Ozovou a Sezerovou, s nimiž prohrály 6:3, 5:7, 12:14. Česko-ruská dvojice nevyužila ve druhém setu vede 2:0 a po prohraném dějství musely nastoupit k rozhodujícímu supertiebreaku. V něm si Pantůčková s Bachmutkinovou sice vypracovaly hned tři mečboly, ale ani jeden neproměnily.

12:56
Nouza si premiérové finále nezahraje

Český tenista Petr Nouza se na halovém futuru v Říčanech do svého prvního finále mezi profesionály neprobojoval. V semifinálové bitvě s Němcem Marvinem Möllerem prohrál 5:7, 7:6(4), 2:6. Nouza sice vstoupil do zápasu výborně a hned v prvním gemu soupeře obral o servis, ale první set nakonec prohrál, když k vyrovnání brejků došlo ve čtvrté hře a Němec následně ve dvanácté hře rozhodl o svém úspěchu. Ve druhém setu si oba hráči podrželi všechna podání a v tiebreaku se český hráč dostal rychle do vedení 5:1, čehož posléze využil. Třetí set rozhodl brejk Möllera z třetího gemu.

10:07
Magdaléna Pantůčková si zahraje o první letošní titul

Osmnáctiletá Magdaléna Pantůčková (675.) pokračuje v turecké Antalyi ve skvělých výkonech, které ji vynesly až do jejího prvního letošního finále! Zajistila si ho hladkým vítězstvím nad Rumunkou Ilonou-Georgianou Ghioroaieovou (533.) po setech 6:1, 6:0. Sedmá nasazená Pantůčková, která doposud vyhrála tři tituly na okruhu ITF Pro Circuit, na dvorci strávila pouze 65 minut a pošetřila síly nejen na nedělní finále dvouhry, ale také na sobotní finále čtyřhry. V něm se spolu s Ruskou Polinou Bachmutkinovou utká s nejvýše nasazeným domácím párek Ozovou a Sezerovou.