21:38
Krejčíková se Siniakovou slaví trofej z Indian Wells

České tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková to zvládly! V dramatické finálové bitvě na turnaji v Indian Wells dokázaly za dvě hodiny porazit brazilsko-německou dvojici Beatriz Haddad Maiovou a Lauru Siegemundovou po setech 6:1, 6:7(3), 10:7, udržely letošní neporazitelnost a slaví premiérový titul z tohoto turnaje. Vítězky letošního Australian Open si hladce podmanily první set, o to ale pro ně bylo těžší svůj úspěch potvrdit v sadě druhé. Ačkoliv dvakrát předvedly po ztrátě podání úspěšný rebrejk a vypracovaly si ve dvanácté hře dokonce dva mečboly, nakonec padly v tiebreaku 3:7 a rozhodnout musel závěrečný supertiebreak. V něm se nasazeným jedničkám povedlo odskočit do vedení se dvěma mini-brejky, vypracovat si hned tři mečboly a v pořadí druhý využít. Krejčíková se Siniakovou vyhrály v této sezoně už 11 zápasů v řadě a jsou dominantním párem na okruhu WTA.

12:28
Djokovič nebude hrát ani v Miami

Naděje, že by světová jednička Novak Djokovič přeci jen mohl dostat výjimku a odcestovat do Spojených států alespoň na turnaj Masters v Miami, pohasla. Srbský tenista se svým odvoláním neuspěl a nakonec se z hlavní soutěže odhlásil. Na kurty se tak vrátí až na začátku antukové části sezony.

12:10
Štruplová je podruhé v kariéře ve finále

Julie Štruplová (507.), která v minulé sezoně vyhrála domácí pětadvacítku ve Frýdku-Místku, si zahraje své druhé profesionální finále v kariéře. Osmnáctiletá Češka, která má na kontě také devět singlových juniorských trofejí, porazila v sobotním semifinále v turecké Antalyi hladce za 74 minut ruskou kvalifikantku Darju Šadčněvovou (-) 6:3, 6:2. Přestože druhá nasazená v utkání přišla dvakrát o podání, sama dokázala Rusce hned pětkrát prorazit servis a potvrdila roli výrazné favoritky.

10:40
Šwiateková padla v IW s Rybakinovou

Světová jednička Iga Šwiateková si o titul v Indian Wells nezahraje. Nad její síly byla v semifinále desátá hráčka žebříčku WTA Jelena Rybakinová, která zvítězila dvakrát 6:2. O titul si Kazaška zahraje s Běloruskou Arynou Sabalenkovou (2.).