20:29
Malečková ve čtyřhře neuspěla

Jesika Malečková a její parťačka Rosalie van der Hoeková se na halovém turnaji WTA v Linci neprosadily. Česko-nizozemská dvojice prohrála v prvním kole čtyřhry s nizozemsko-belgickým duem Bibiane Schoofsová, Kimberley Zimmermannová za hodinu a 20 minut 2:6 a 4:6. V prvním dějství byly k vidění dva brejky ve třetím a sedmém gemu. Zkraje druhé sady odskočily Malečková a van der Hoeková do vedení 2:0, jejich soupeřky ale rychle srovnaly a dalším brejkem ze sedmého gemu si vypracovaly rozhodující náskok. Poté ještě odvrátily tři brejkboly v osmé hře a jeden brejkbol v závěrečném desátém gemu.

18:17
Jebavý s Pavláskem favority nepřekvapili

Roman Jebavý a Adam Pavlásek dohráli na halovém turnaji ATP v Montpellieru v prvním kole. Nejlepší čeští debloví specialisté podlehli nasazeným trojkám Andreasovi Miesovi z Německa a Australanovi Johnovi Peersovi poměrem dvakrát 4:6. Jebavý s Pavláskem ztratili v úvodu utkání vždy přes shodu dvakrát servis a prohrávali 0:3. Přestože si jedno podání vzali zpět, manko už nedohnali. Ve druhé sadě opět udeřili na returnu jako první jejich favorizovaní soupeři a odskočili do vedení 4:2. Češi sice srovnali na 4:4, poslední dva gemy ale opět patřily Miesovi a Peersovi.

15:25
Vondroušová prosvištěla do čtvrtfinále v Linci

Markéta Vondroušová (89.) prolétla na halovém podniku v rakouském Linci do čtvrtfinále. Španělskou kvalifikantku Rebeku Masárovou (99.) porazila v osmifinále za pouhých 59 minut dvakrát 6:1. Notně chybující finalistce lednového podniku v Aucklandu, která uhrála po druhém podání jediný míč z třinácti, nepovolila třiadvacetiletá Češka ani jeden brejkbol. V dalším kole ji čeká buď Maďarka Dalma Gálfiová (92.), nebo Němka Eva Lysová (126.).

13:18
Čtyřhra pro Koláře ve Vilniusu skončila

Zdeněk Kolář se po dnešku bude na halovém challengeru v litevském Vilniusu soustředit už jen na dvouhru. V úvodním kole deblu podlehl šestadvacetiletý Čech po boku novozélandského specialisty Artema Sitaka sehranému monacko-rakouskému páru Romain Arneodo, Tristan-Samuel Weissborn. S turnajovými dvojkami prohráli prvně jmenovaní za necelou hodinu 0:6, 3:6.