Jesika Malečková (238.) – Irina Baraová (ROU, 105.)
Linda Nosková (186.) – Anna Blinkovová (RUS, 120.)

17:52
Djokovič slaví první titul v sezoně

Světová jednička Novak Djokovič může slavit! Na turnaji ATP Masters v Římě vybojoval svůj premiérový titul v roce 2022 a prolomil své nebývale dlouhé čekání na triumf. V nedělním finále porazil světovou pětku Stefanose Tsitsipase 6:0, 7:6(5).

14:46
Šwiateková vyhrála pátý titul v řadě

Světová jednička Iga Šwiateková vyhrála pátý turnaj v řadě za sebou! Polská tenistka, která dominuje ženskému okruhu od únorového turnaje v Dauhá, ve finále v italském Říme deklasovala Tunisanku Ons Džabúrovou dvakrát 6:2. Celkově se navíc jednalo o její 28. vítězství v řadě.

12:58
Krumich ovládl turnaj ve Spojích a slaví svůj první titul

Martin Krumich (569.) ve finále antukového turnaje v pražských Spojích porazil Francouze Jurgena Brianda (596.) 7:6(3), 6:0. Svá předchozí dvě finále turnajů ITF Krumich prohrál (2019, 2021), na třetí pokus se už ovšem dočkal a slaví svůj premiérový titul! Po vyrovnané první sadě český tenista svého soupeře ve druhé sadě doslova smetl z kurtu, když mu nadělil kanára!

12:36
Rosol se v Ženevě do hlavní soutěže nekvalifikoval

Lukáš Rosol (249.) ve finále kvalifikace turnaje kategorie ATP 250 ve švýcarské Ženevě nestačil na domácího tenistu Johana Niklese (294.), se kterým prohrál po setech dvakrát 4:6. Český tenista tak nevyužil šanci zahrát si po více než dvou letech v hlavní části turnaje pod záštitou ATP. Zkušený český hráč nedokázal za celý zápas najít recept na soupeřovo podání, ze tří brejkbolů nevyužil ani jediný. Nikles naopak využil dva ze tří nabídnutých brejkbolů, v každém setu připravil Rosola o podání jednou, a to mu stačilo na vítězství.

12:17
Kvalifikantka Šalková slaví premiérový titul!

Dominika Šalková (637.) dotáhla své úsilí na antukovém turnaji ITF v Osijeku z kvalifikace až k zisku trofeje! Sedmnáctiletá česká tenistka porazila ve finále o dva roky starší Chorvatku Antonii Ružičovou (321.) po pouhých 63 minutách 6:1 a 6:2. Šalková tak uspěla hned při své premiéře ve finále ženského turnaje ITF, za triumf na akci s dotací 25 tisíc dolarů získá 50 bodů do žebříčku WTA.

11:16
Palán v Heraklionu na svůj druhý titul nedosáhl

Dominik Palán (687.) do své sbírky druhý titul z turnajů kategorie ITF nepřidal, ve finále v řeckém Heraklionu podlehl estonskému tenistovi Marku Lajalovi (872.) 4:6, 3:6. O osudu vyrovnaného prvního setu rozhodl brejk Estonce v desátém gemu. Ve druhé sadě dokázal Palán smazat ztrátu jednoho brejku, když snížil na 3:4, jenže poté si své podání znovu neudržel a Lajal následně zápas uzavřel čistou hrou na svém servisu.