23:15
Kopřiva nestačil na Gonzáleze

Vít Kopřiva (200.) dohrál na antukovém challengeru v kolumbijské Bogotě už v prvním kole. Třetí nasazený účastník turnaje v pondělí nestačil na domácího Alejandra Gonzáleze (461.) po hodině a 53 minutách 2:6 a 6:7(5). Český tenista mohl získat druhý set, když podával za stavu 5:4, svou šanci ale nevyužil. González, jenž je někdejší světovou sedmdesátkou, poté ovládl zkrácenou hru.

18:35
Bouzková s Hradeckou dominovaly

Vstup do turnaje v Moskvě nemohly mít Marie Bouzková s Lucií Hradeckou lepší. V úvodním kole turnajové trojky dominovaly a za pouhých 58 minut deklasovaly kazašsko-australský pár Annu Danilinovou a Arinu Rodionovovou dvakrát 6:1. České hráčky v utkání odvrátily oba brejkboly, kterým čelily. Samy si vypracovaly hned 17 brejkbolů, z nichž dokázaly pět proměnit.

16:42
Berrettini si zahraje Turnaj mistrů

Šestým jistým účastníkem letošního Turnaje mistrů v Turíně se stal Matteo Berrettini. Italský tenista na domácím turnaji doplnil prozatím jisté účastníky ATP Finals Novaka Djokoviče, Daniila Medveděva, Stefanose Tsitsipase, Alexandera Zvereva a Andreje Rubljova. Ve hře už jsou tak pouze dvě volná místa.

14:12
Forejtek na úvod neztratil set

Jonáš Forejtek (316.) vstoupil do antukového challengeru Losinj Open v Chorvatsku vítězstvím dvakrát 6:4 nad rumunským držitelem divoké karty Victorem Vladem Corneou (1166.). Český favorit sice v úvodní sadě prohrával 1:3, pak ale získal pět ze šesti gemů a ujal se vedení o set. Ve druhém dějství sice ztratil náskok 3:1, posléze však uspěl na returnu v deváté hře a duel následně navzdory třem brejkbolům soupeře dopodával. Jeho soupeřem v osmifinále bude buď Brit Jay Clarke (194.), nebo Ital Andrea Arnaboldi (273.).

12:22
Martincová a Vondroušová v deblu dohrály

Tereza Martincová a Markéta Vondroušová mají za sebou své deblové působení na moskevském VTB Kremlin Cupu. České tenistky v úvodním kole čtyřhry podlehly ukrajinsko-rumunské dvojici Nadija Kičenoková, Raluca Olaruová po 67 minutách 6:0, 2:6 a 4:10. Obě Češky budou v akci ještě ve dvouhře, která je pro ně hlavní disciplínou. Zatímco Vondroušová vstoupí do singlového turnaje proti nasazené sedmičce Jeleně Rybakinové z Kazachstánu, Martincová narazí na rumunskou kvalifikantku Irinu Baraovou.

08:28
Badosaová vydřela triumf v Indian Wells!

Paula Badosaová dotáhla své fenomenální tažení na BNP Paribas Open až k titulu! Třiadvacetiletá Španělka v napínavém finále udolala po třech hodinách a čtyřech minutách hry velezkušenou Bělorusku Viktorii Azarenkovou 7:6(5), 2:6 a 7:6(2). Mírně favorizovaná Běloruska podávala ve třetím setu za stavu 5:4 na vítězství, vedla dokonce 30:0, svou velkou šanci ale promarnila. Badosaová následně suverénně zvládla rozhodující tiebreak. Svou sbírku trofejí tak rozšířila na dvě (tu premiérovou oslavila letos na antuce v Bělehradě). Triumf na prestižním klání kategorie WTA 1000 ji vynesl v žebříčku z 27. na 13. místo. Finalistka Azarenková, jež neúspěšně usilovala o rekordní třetí titul z Indian Wells, je nově šestadvacátá (zlepšení o šest příček).

08:21
Norrie ovládl Masters v Indian Wells

Senzačním vítězem letošního BNP Paribas Open v Indian Wells se stal Cameron Norrie. Britský tenista ve finále porazil Gruzínce Nikoloze Basilašviliho po hodině a 49 minutách 3:6, 6:4 a 6:1. Šestadvacetiletý Norrie tak slaví druhý letošní a zároveň kariérní titul na elitním okruhu ATP (poprvé se radoval na akci kategorie ATP 250 v Los Cabos). Premiérová trofej z Masters mu zajistila 1000 bodů do žebříčku a posun z 26. na 15. místo. Finalista Basilašvili si připsal 600 bodů a zlepšení z 36. na 27. pozici.