19:28
Deblista Jebavý vyhrál popáté v řadě

Roman Jebavý a Fin Harri Heliovaara, kteří minulý týden ovládli antukový challenger v Barceloně, oslavili už pátou výhru v řadě. Nejvýše nasazená česko-finská dvojice porazila v úvodním kole na antukovém challengeru v italské Neapoli domácí duo Jacopo Berrettini, Matteo Gigante 7:6(3) a 6:4.

17:18
Svrčina začal v Santiagu hladkou výhrou

Dalibor Svrčina (318.) vstoupil do antukového challengeru v chilském Santiagu výhrou 6:2 a 6:0 nad ekvádorským kvalifikantem Diegem Hidalgem (561.). Devatenáctiletý Čech, jenž se na kurtu zdržel jen 67 minut, odvrátil všech pět brejkbolů soupeře. Jeho protivníkem v osmifinále bude buď nasazená trojka Juan Pablo Varillas (127.) z Peru, nebo Argentinec Facundo Mena (245.).

16:42
Isner odstoupil z turnaje v Indian Wells

John Isner (24.) měl dnes nastoupit BNP Paribas Open v Indian Wells k utkání třetího kola proti Italovi Janniku Sinnerovi (14.), nakonec však na turnaji pokračovat nebude. Americký dlouhán odstoupil z prestižní „tisícovky“ proto, aby mohl být se svou manželkou Madison, která co nevidět porodí jejich třetí dítě. Jak prozradil Isnerův trenér David Macpherson, dítě se narodí o pár týdnů dříve, než zněl původní termín.

15:46
Forejtek na úspěšnou kvalifikaci nenavázal

Jonáš Forejtek (316.) třetí výhru na antukovém challengeru v italské Neapoli nepřidal. Dvacetiletý český kvalifikant prohrál v prvním kole hlavní soutěže s domácím tenistou Gianem Marcem Moronim (207.) po hodině a 20 minutách 3:6 a 4:6. Forejtek ztratil čtyři úvodní gemy zápasu a navzdory jednomu rebrejku už sadu nezachránil. Ve druhém dějství stačil Moronimu k úspěchu vybojovaný brejk z páté hry.

07:53
Krejčíková prolétla do osmifinále

Barbora Krejčíková (5.) postoupila při své premiéře v hlavní soutěži podniku v Indian Wells do osmifinále. Nasazená trojka nedala v utkání 3. kola šanci domácí Amandě Anisimovové (81.), kterou porazila za 70 minut 6:2 a 6:3. Slabší chvilku si vybrala Krejčíková pouze ve druhém setu za stavu 4:1, kdy poprvé (a naposledy) ztratila servis. Soupeřka se dotáhla na rozdíl gemu a poté znovu "kousala" na příjmu, česká favoritka ale klíčový osmý gem získala a následně duel ukončila celkově pátým brejkem na returnu. O čtvrtfinále si vítězka letošního Roland Garros zahraje s Paulou Badosaovou (27.) ze Španělska, jež smetla dvakrát 6:2 domácí Gauffovou.

01:39
Šok v Indian Wells! Plíšková padla s hráčkou druhé stovky

Turnaj v Indian Wells přišel o nejvýše nasazenou hráčku! Karolína Plíšková (3.) ve 3. kole překvapivě nestačila na Beatriz Haddadovou Maiaovou (115.) z Brazílie, s níž prohrála za 2 hodiny a 4 minuty 3:6 a 5:7. Zápas probíhal za silného větru, který měl na kvalitu hry zásadní vliv. Podání bylo po celý průběh spíše nevýhodou. Plíšková ho ztratila proti soupeřce z druhé světové stovky, která se do hlavní soutěže dostala až jako šťastná poražená z kvalifikace, hned osmkrát. Navíc nastřádala na servisu rovnou dvanáct dvojchyb. Druhý set nabídl v jednu chvíli osm brejků v řadě. Plíšková se pak dotáhla ze stavu 3:5 na 5:5 a zdálo se, že má navrch. Za stavu 5:6 ale na podání promarnila vedení 30:0 a turnaj tak pro semifinalistku z let 2016 a 2017 nečekaně skončil.