19:56
Ramos po bitvě vybojoval titul v Estorilu

Španělský tenista Albert Ramos (46.) ukořistil na turnaji v Estorilu svůj třetí titul z okruhu ATP, když ve finále zdolal po 161 minutách bohe Brita Camerona Norrieho 4:6, 6:3, 7:6(3).

17:32
Azarenková ukončila své působení v Madridu

Kvůli zranění zad se Viktoria Azarenková, jedna ze spolufavoritek Mutua Madrid Open, odhlásila před svým vystoupením ve druhém kole antukového turnaje. Běloruska se vzdala rovněž své účasti ve čtyřhře.

16:21
Plíšková končí už ve 2. kole

Karolína Plíšková (9.) končí na turnaji WTA 1000 v Madridu už ve druhém kole. Česká jednička v něm nestařila na Anastasii Pavljučenkovovou (41.) z Ruska, s níž prohrála podruhé v řadě, tentokrát po setech 0:6, 5:7. Plíšková ztratila úvodních sedm her v řadě, poté se herně chytla a otočila druhou sadu ve svůj prospěch. Za stavu 5:5 ovšem prohrála servis a zakrátko i celý zápas. V duelu jí nepomohlo ani to, že se nemohla tolik opřít o servis, když po prvním podání získala jen 58 % míčků a zároveň si připsala hned 7 dvojchyb.

16:04
Basilašvili získal druhý letošní titul

Turnaj v německém Mnichově se stal kořistí gruzínského tenisty Nikoloze Basilašviliho (35.), který si bez ztráty setu došel pro svůj druhý titul v sezoně. Ve finále porazil Němce Jana-Lennarda Struffa (44.), který při své finálové premiéře padl po setech 4:6, 6:7(5). Celkově Basilašvili vybojoval už pátou trofej z okruhu ATP.

13:31
Challenger v Ostravě ovládl Francouz Bonzi

Challenger Ostra Group Open 2021 zná svého vítěze. Pro singlový titul si na ostravské antuce došel Francouz Benjamin Bonzi (126.), jenž v sychravém nedělním finále porazil dvakrát 6:4 Renza Oliva (231) z Argentiny. V prvním setu prohrávala turnajová trojka 2:4, v tom druhém pak byla dvakrát o brejk pozadu, přesto dokázal čtyřiadvacetiletý Bonzi obě dějství díky dobře zvládnutým koncovkám otočit. Po únorovém triumfu v jihoafrickém Potchefstroomu získal rodák z Nîmes svůj druhý challengerový titul v kariéře, z toho premiérový na antuce.

13:16
Muchová si v Madridu vyšlápla na Ósakaovou

Cenným skalpem se na turnaji WTA 1000 ve španělském Madridu blýskla Karolína Muchová (20.). Česká trojka přehrála v utkání 2. kola světovou dvojku Naomi Ósakaovou a počtvrté v kariéře porazila členku elitní desítky žebříčku. Vítězce letošního Australian Open uštědřila olomoucká rodačka teprve druhou porážku v sezóně, když vyhrála za necelé dvě hodiny 6:4, 3:6 a 6:1. V osmifinále vyzve čtyřiadvacetiletá Muchová buď nasazenou řeckou šestnáctku Sakkariovou (19.), nebo Estonku Kontaveitovou (29.).

12:39
Kilnarová ovládla podruhé v sezoně turnaj v Monastiru

Monika Kilnarová (486.) slaví zisk druhého letošního titulu. Stejně jako v polovině března jej jednadvacetiletá Češka vyhrála na patnáctitisícovém podniku v tuniském Monastiru, kde hrála finále i minulý týden. Třetí nejvýše nasazená Kilnarová zdolala v neděli za dvě hodiny 6:4 a 7:6(5) o rok mladší turnajovou pětku Danielu Vismaneovou (500.) z Lotyšska.